Vadybinės ir soaiclinės veiklos analizė


Įvadas. Vadovavimas organizacijai aukščiausias organizacijos valdymo lygmuo. Organizacijos strategija. Žmogiškųjų išteklių valdymas. Komunikacija organizacijoje. Išorinė komunikacija. Darbo organizavimas. Finansų valdymas. Išvados ir pasiūlymai. Naudota literatūra.


Šio darbo objektas yra pasirinkta įmonė – UAB „Šviežia Kava“ veikianti paslaugų sferoje. Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba kavos pupelėmis, kavos įranga, tiekia kavą į biurus, restoranus, viešbučius, kavines, aktyviai dalyvauja kavos kultūros veikloje Lietuvoje ir užsienyje. Šios įmonės misija – skirtingos, bet nuostabios kavos nuotykis. Vizija - daug geresnės kokybės kava, skonių įvairovė, Lietuvos kavos kultūros vystymas, būti svarbia pasaulio kavos bendruomenės dalimi. Ją pasirinkau dėl joje atliktos vadybinės veiklos praktikos, todėl atidžiai ir detaliai galėjau analizuoti jos veiklą, rinkti reikiamą informaciją, stebėti vadovaujančių darbuotojų darbą.

Atlikus šią analizę turėtų išaiškėti analizuotos įmonės veiklos ir valdymo privalumai ir trūkumai.

Aukščiausiam organizacijos valdymo lygmeniui priskiriami vadovai atsakingi už visos organizacijos valdymą. UAB „Šviežia Kava“ valdymo hierarchijos viršuje yra jos įkūrėjas ir direktorius Vytautas Kratulis, kavos entuziastas, įmonę atidaręs 2000 – aisiais metais. Taip pat prie aukščiausio organizacijos valdymo lygmens šioje įmonėje galima priskirti Vytauto Kratulio žmoną – Irmą Kratulienę, kuri šioje įmonėje yra užėmusi marketingo vadovės, o dabar dirba mažmeninės prekybos ir personalo vadovės pareigybėse. Šie žmonės kartu įkūrę įmonę planuoja jos veiklą, yra atsakingi už įmonės svarbiausių sprendimų priėmimą, vizijos, misijos, filosofijos nustatymą ir plėtojimą.

Direktorius Vytautas Kratulis yra sprendimų priėmėjas, įvairių idėjų patvirtintojas arba užginčytojas. Didžiausią darbą kuriant idėjas, misiją, įmonės filosofiją, galvojant veiklos naujoves, suburiant ir organizuojant visų įmonės darbuotojų pareigas bei veiklą atlieka mažmeninės prekybos ir personalo vadovė Irma Kratulienė. Ji dirba ne tik kuruodama personalą dirbantį UAB „Šviežia Kava“ parduotuvėse – kavinėse, bet ir yra atsakinga už įmonės kultūrini indėlį į Lietuvos kavos kultūros gyvenimą, ji rūpinasi naujų žmonių priėmimu, bendro darbo organizavimu ir naujų idėjų realizavimu.

Įmonės vadovų pasirinkimą galima pagrįsti ir valdymo organų veiklos reglamentu, kuriame:

Tiksliai apibrėžta kokie valdymo organai dalyvauja priimant sprendimus įmonėje.

Apibrežtos kiekvieno valdančiojo funkcijos, pareigos, atsakomybės, kompetencijos.

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 79 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2029 žodžiai)
  • Kolegija
  • Brigita
  • Vadybinės ir soaiclinės veiklos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadybinės ir soaiclinės veiklos analizė. (2016 m. Sausio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybines-ir-soaiclines-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 14:04
×