Vadybinės veiklos analizė


Įmonės charakteristika. Įmonės tikslai, misija,vizija. Rinkodaros planas. Pardavimų skatinimo metodai, reklama. Valdymo personalas ir darbuotojai. Vadovas, jo kvalifikacija, numatomos pareigos ir funkcijos. Kitų darbuotojų skaičius, numatomos pareigos ir funkcijos.


Sveikata – brangiausias žmogaus turtas. Įmonė UAB „Rebilita“ teikia reabilitacijos ir sveikatingumo paslaugas žmonėms, turintiems sveikatos problemų ir lankytojams, kurie nori palaikyti gerą fizinę formą ir gerą sveikatą.

UAB „Rebilita“ nuo kitų centrų skiriasi individualių programų sudarymu ir gydytojų priežiūra. Čia lankosi ne tik sveiki žmonės, bet ir tie, kuriems reikia reabilitacijos po įvairių ligų ir traumų su gydytojų siuntimais.

Centro paslaugos orientuotos į kokybę, t.y. kvalifikuoti specialistai: gydytojai reabilitologai, kineziterapeutai, kineziologai, treneris instruktorius. Norint patenkinti kuo įvairesnio lankytojų srauto poreikius, be sveikatos sutrikimo šalinimo paslaugų yra teikiamos ir kūno formų tobulinimo paslaugos, bendradarbiaujant su mitybos specialistais.

Darbo tikslas:

Atlikti UAB „Rebilita“ vadybinės veiklos analizę;

Darbo uždaviniai:

Išanalizuoti rinką ir rinkodarą;

Įvertinti konkurentus;

Pateikti kainas, pardavimo metodus;

Išanalizuoti įmonės darbo procesų valdymą;

Įmonė „Rebilita“ yra uždaroji akcinė bendrovė įkurta 2007 metais balandžio mėn. Bendrovė yra ribotos turtinės atsakomybės. UAB „Rebilita“ pagrindiniai turimų akcijų savininkai yra trys asmenys, kurie savo turimus pinigus investavo į verslą. Įmonės statusas – juridinis asmuo, pagal veiklos mastus tai maža įmonė. Veiklos pobūdis – teikiamos paslaugos, atsakomybės laipsnis – ribotos atsakomybės. Pagal savo prievoles ji atsako tik savo turtu. Akcininkai pagal bendrovės prievoles atsako ta suma, kurią yra įmokėją už akcijas.

UAB „Rebilita“ yra įsikūrusi adresu Savanorių pr. 284./ Partizanų 17, Kaune. Tai strategiškai gera vieta. Netoli yra visuomeninio transporto stotelė. Klientų patogumui yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kuri pritaikyta ir neįgaliems kas dabar mieste yra ypač aktualu.

sporto salė, gydytojų kabinetas, direktorės ir finansininkės kabinetas;

Bendras patalpų plotas sudaro 156 kv. m. Patalpos yra nuomojamos. Pastatas yra geros būklės, apdraustas, turi visus nuosavybės dokumentus, įrengta signalizacija ir ryšio priemonės.

Pagrindinis sveikatingumo centro tikslas, kaip įsitvirtinti į Kauno miesto rinką;

Įvertinti maksimalų pelną, ateityje prognozuoti verslo plėtrą.

Įmonės misija – tai kliento lūkesčių, poreikių patenkinimas, siekiant aukščiausios paslaugų kokybės: kliento esamos sveikatos būklės įvertinimas, veiklos programų sudarymas, sąlygų programų vykdymui suteikimas, konsultacijos, priežiūra, programų korekcija.

Įmonės vizija – tai planai įsitvirtinti į Kauno regiono rinką.

Sveikatingumo sąvoka reiškia, kad žmogus atėjęs į klubą ir naudodamasis jo paslaugomis idealiu atveju pagerina savo fizinę būseną, atsikrato streso ir pervargimo reiškinių ir visa tai atlieka jam patinkančiu (tinkančiu) būdu, tai yra pagerina savo sveikatą. Tačiau sveikatingumo ir sporto centrai didžiąją dalimi yra komercinės struktūros ir vykdydami ir plėtodami savo veiklą privalo paklusti geležiniam ekonomikos dėsniui: mažinti sąnaudas ir didinti apyvartą. Tai ir yra pagrindinis apynasris visiems geriems siekiams ir norams.

  • Microsoft Word 382 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2648 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ramse
  • Vadybinės veiklos analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Vadybinės veiklos analizė. (2016 m. Kovo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybines-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 13:46
×