Vadybinės veiklos praktikos ataskaita šokių studija


Įvadas. Saviįvertinimas. Kultūrinė organizacija všį „Ant studija“. VšĮ “ANT Studija” veiklos analizė. VšĮ “ANT Studija“ projektinės veiklos SSGG analizė. Projektas “Lord of the circle”. Projekto “Lord of the Circle” kūrimas. Idėjos, tikslai ir uždaviniai. Projekto “Lors of the Circle” veiklos. Projekto “Lord of the Circle” SSGG analizė. Projekto “Lord of the Circle” rizikos valdymas. Projekto viešinimo planas. Projekto “Lord of the Circle” biudžeto analizė. Išvados. Priedai. Praktikos vadovo įvertinimo forma.


Šioje praktikos ataskaitoje bus stengiamasi apžvelgti VšĮ „ANT Studija“ projektinės praktikos metu įgytas patirtis, žinias ir praktinio darbo įgūdžius, įgytus organizuojant ir vykdant projektą „Lord of the Circle“. Tai bus stengiamasi padaryti besiremiant teorinėmis žiniomis, savo darbo patirtimi, žinomų vadybos pagrindų ir kultūrinių projektų organizavimo žiniomis, kurias įgyjau studijuojant kultūrinės veiklos vadybos programoje.

VšĮ „ANT Studija“ šokėjų tarpe dar žinoma, kaip „ANTDANCEHOUSE“ – tai šokių studija, kur visuomet skamba muzika. 8 metus gyvuojanti, gatvės šokių kultūrą propaguojanti studija yra vadovaujama garsaus ir nusipelniusio choreografo bei šokejo Dainiaus Žebrausko „Skruzdėliuko“. Studijos vadovas skatina savo mokinius ir studijos narius ne tik išmokti šokti, pajausti muziką, tačiau ir išmokti bendrauti, pakeisti savo kasdienybę bei dalyvauti daugybėje renginių, kurių dalį Dainius Žebrauskas pats ir organizuoja. Šią įstaigą pasirinkau dėl didelio jos populiarumo jaunimo tarpe bei dėl žinomų daugybės tarptautinių renginių, tokių kaip „Lithuanian Spring Cup“, „The Circle“, „Lithuanian Open“, kuriuos organizuoja studijos įkūrėjas Dainius Žebrauskas. Taip pat praktikos pasirinkimo vietą lėmė ir tai, jog „ANT studija“ yra lyderiaujanti tarp kitų gatvės šokių studijų ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvoje.

Darbo tikslas – apžvelgti praktikoje įgytas žinias bei vykdytas veiklas, organizuojant kultūrinį projektą, šokių renginį „Lord of the Circle“.

Darbo uždaviniai:

Išanalizuoti praktikos vietos, VšĮ „ANT Studija“ projektinę veiklą, jos efektyvumą. Pateikti SSGG analizę.

Apžvelgti konkretaus projekto kūrimą, organizavimą, veiklas bei rizikos valdymą. Pateikti projekto SSGG analizę.

Pateikti konkretaus projekto viešinimo ir biudžeto analizę.

Pateikti konkretaus projekto įvertinimą, išvadas bei rekomendacijas.

Šioje įmonėje atlikau 246val. trukusią projektinės veiklos praktiką. Siekiant įvykdyti užsibrėžtus tikslus: įtvirtinti studijų metu įgytas teorines žinias bei tobulinti praktinius įgūdžius, atliekant praktiką šioje įmonėje nagrinėjau įmonės struktūrą, tikslus, veiklą, viziją, misiją, bendrą jos istoriją, nuopolius ir pakilimus skirtingose srityse nuo pat įsikūrimo. Bandžiau apžvelgti ne tik įmonėje dirbančių asmenų darbą, tačiau ir partnerius, svečius, tiekėjus. Man, kaip praktikantei buvo patikėta atlikti individualius darbus susijusius su naujai organizuojamu kultūriniu tarptautiniu projektu: šokių kovomis „Lord of the Circle“. Taip pat savo darbams atlikti turėjau paskirtą savanorių komanda su, kuria siekėme geriausio rezultato vykdydami įvairias užduotis ne tik kartu, bet ir kiekvienas individualiai. Savarankiško darbo valandomis turėjau organizuoti dalyvių registraciją į vyksiantį renginį, rūpintis dalyvių atvyksiančių iš kitų šalių ar miestų nakvyne, viešbučių rezervacija, maitinimu, patogiu atvykimu į vietą – Vilniaus Rotušę, kurioje vyks šokių kovos „Lord of the Circle“, žmogiškųjų išteklių paskirstymu renginio vietoje. Sužinojau su kokiomis užduotimis ir sunkumais tenka susidurti kultūrinės veiklos vadybininkui savo darbovietėje, sprendžiant personalui iškilusius bendrus ir individualius klausimus ir konfliktus, siekiant gauti rėmimą finansais ar paslaugomis, tariantis su partneriais, tiekėjais ir pan. Stengiausi greitai reaguoti į signalus, pranešančius apie spragas organizuotame renginyje ir atsakingai bei drąsiai priimti sprendimus įtakojančius tolimesnę eigą, o jei sprendimams priimti pritrūkdavo drąsos ar žinių, visuomet kreipdavausi ir patarimo prašydavau ne tik praktikos vadovo Dainiaus Žebrausko, tačiau ir visos komandos. Tokiems klausimams spręsti organizuodavome susirinkimus, kurių metu visi pateikdavome neįgyvendintų užduočių spragas ir kartu dėliodavome jų atlikimo planą. „Lord of the Circle“ renginio metu iškilusios problemos, didžioji jų dalis buvo susijusios su atsakomybės ir patirties stoka, pvz.: tariantis su rėmėjais dėl nemokamai atliekamų darbų ar dovanojamų daiktų, pritrūko derybų meno išmanymo bei atkaklumo, bendraujant su savo koordinuojama komanda trūko griežtumo, kontrolės susijusios su darbų atlikimo patikrinimais. Visus savo komandai paskirtus įmonės darbuotojus stengiausi įtraukti į renginio veiklą, paskirdama grupines arba asmenines užduotis. Dalyvavau renginio pasitarimuose prieš ir po jo, aptariant iškilusias problemas, jų sprendimo būdus, įvykdytus tikslus ir užsibrėžtus uždavinius.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 88 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3638 žodžiai)
  • Kolegija
  • Brigita
  • Vadybinės veiklos praktikos ataskaita šokių studija
    10 - 7 balsai (-ų)
Vadybinės veiklos praktikos ataskaita šokių studija. (2016 m. Sausio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybines-veiklos-praktikos-ataskaita-sokiu-studija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:07
×