Vadybinės veiklos praktikos ataskaita


Įvadas. Įmonės istorija ir perspektyvos. Padalinių funkcijos. Valdymo struktūra. Vadovo stilius. Darbo organizavimas Uab “Baltijos gėrimai”. Darbuotojo instrukcija. Marketingas. Prekė. Paskirstymas. Rėmimas. Apskaita. Pirminiai duomenys. Apskaitos procesas įmonėje. Dokumentai naudojami įmonėje. Praktikos vertinimas. Išvados. Literatūra.

Šiuo metu bendrovė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, valdo prekybos tinklą.

2.4 Darbo organizavimas UAB “Baltijos gėrimai”

Demokratinis vadovavimo stilius pasižymi nuolatiniu bendravimu su savo darbuotojais. Vadovė nedemonstruoja savo vadovaujančios padėties. Ji kiekvienam skyriui pateikia užduotis, už jų įvykdymas yra atsakingas to skyriaus vedėjas, ji nuolat domisi kaip skyriams sekasi vykdyti užduotis ir po tam skirto laiko patikrina kaip kuris skyrius jas vykdė.

Už neatliktus darbus pirmiausiai yra atsakingas to skyriaus vadovas, o paskui ir patys darbuotojai.

2.5 Darbuotojo pareiginė instrukcija

„Baltijos gėrimai“ kainodaros tikslas yra ne vienas.

3.3 Paskirstymas

Žmonės įvairiais būdais skatinami lankytis būtent šio tinklo parduotuvėse. Jie raginami įsigyti nuolaidų korteles, kurių pagalba kiekvieną kartą apsiperkant gaus nuolaidas.

4.1 Pirminiai duomenys, norint vykdyti apskaitą įmonėje

Finansų skyriuje vykdoma pinigų gavimo ir naudojimo apskaita, pildomi mokėjimo pavedimai, fiksuojamas atsargų pasikeitimas atsargų apskaitos kortelėse.

Mėnesio pabaigoje finansų skyrius apskaičiuoja atlyginimus. Tam yra skirtas darbo užmokesčio apskaitos dokumentų segtuvas. Šiame segtuve yra apmokėjimo už darbą žiniaraštis.

Pirminiai dokumentai – tam tikri dokumentai, patvirtinantys įvykusią operaciją ir leidžiantys ją fiksuoti apskaitoje. Dokumentai gali būti vidiniai ir išoriniai. Vidiniams skiriami tie, kurie naudojami įmonėje vykstančiom operacijoms fiksuoti: broko taisymas, gaminių perkėlimas iš vieno sandėlio į kitą ( 1 priedas), informaciniai vidaus dokumentai (pranešimai, protokolai, įgaliojimai, aktai, pažyma ligos pašalpai skaičiuoti, atsargų apskaitos kortelė, darbo užmokesčio žiniaraštis) ir kt. Išoriniai – tai iš tiekėjo gautos sąskaitos už įsigytas medžiagas, ( PVM ) sąskaita faktūra, kasos pajamų orderis, kasos išlaidų orderis, prekių nukainojimo aktas, prekių grąžinimo aktas ir kt.

Įsigyjant įvairias prekes parduotuvėje, dažniausiai gaunamas kasos aparato čekis.

Visi šie pirminiai dokumentai naudojami įmonės apskaitoje.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2015 m.
  • 23 puslapiai (3521 žodžiai)
  • Kolegija
  • Virginija
  • Vadybinės veiklos praktikos ataskaita
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vadybinės veiklos praktikos ataskaita. (2015 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybines-veiklos-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:36
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo