Vadybinės veiklos programa


Informacinių sistemų panaudojimas verslo organizacijose. Įvadas. Probleminė dalis. Teorinė dalis. Programinė dalis. Tyrimų dalis. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Šiame kursiniame projekte bandysiu panagrinėti, kaip informacinės sistemos veikia verslo organizacijose, o konkrečiai - jų efektyvumo problemas gamybos procese. Dabartinę visuomenę galima apibūdinti kaip pereinamąją iš industrinės į informacinę visuomenę. Tam tikru požiūriu tai reiškia, kad tai, ką žmonės sukuria daugiau yra susiję su informacija ir žiniomis, negu su fizine verte. Gaminiuose, paslaugose didėja informacijos kiekis, t. Y. Didėja lygis iki kurio produkcijos ar paslaugos vertę sudaro informacija. Visoms, be išimties įmonėms svarbu patenkinti klientų poreikius ir rinką kuo mažesnėmis sąnaudomis ir tuo pačiu metu gauti kuo didesnias pajamas. Šį tikslą pasiekti padeda įmonės darbo optimizavimas ir kontrolė, pritaikant informacines sistemas. Tiktai optimalus informacinių sistemų naudojimas įmonei duoda apčiuopiamus teigiamus rezultatus, todel šiame darbe ir norėčiau panagrinėti informacinių sitemų darbo optimizavimą ir efektyvų jų panaudojimą visoje prekės arba paslaugos gamybos eigoje.

Šiame kursiniame projekte bandysiu panagrinėti, kaip informacinės sistemos veikia verslo organizacijose, o konkrečiai - jų efektyvumo problemas gamybos procese.

Dabartinę visuomenę galima apibūdinti kaip pereinamąją iš industrinės į informacinę visuomenę. Gaminiuose, paslaugose didėja informacijos kiekis, Tiktai optimalus informacinių sistemų naudojimas įmonei duoda apčiuopiamus teigiamus rezultatus, todel šiame darbe ir norėčiau panagrinėti informacinių sitemų darbo optimizavmūsų nagrinėjamas objektas yra informacijos sistemos (is). Jos neturi universalaus apibrėžimo, nes jų turinys ir netgi esmė pastoviai keičiasi. Tai priklauso nuo epochos ir pačios technologijos ar technologijų sudedamųjų dalių. Kadangi čia nagrinėjamas šiuolaikinių is efektyvumas verslo procesuose ir veiklose, tai naudosime sekantį apibrėžimą: 'įvairių rūšių informacijos rinkimas, apdorojimas, laikymas ir skleidimas, naudojant mikroelektronines skaičiavimo ir telekomunikacijų priemones'. Matome, kad is yra neatskiriama nuo ją sudarančios technikos ir tai netgi apsprendžia jos pobūdį. Čia mes akcentuosime kompiuterizuotas duomenų apdorojimo ir perdavimo sistemas, nes praktikoje tai jau tapo tradicija. Tačiau pati technika savaime dar nėra technologija. Dabartinės informacinės sistemos įvaizdį galima sieti su personaliniu kompiuteriu, o jis tėra tik metalo ir plastiko konstrukcija, kol su juo nėra sujungiamos kažkokios idėjos ir tam tikri sugebėjimai. Taigi, minėtąsias kompiuterines sistemas galima laikyti technologijomis, kuomet jos tiesiogiai susiejamos su informaciniais tikslais, problemomis ir poreikiais. Informacijos sistemų kūrėjai privalo visiškai būti susipažinę su verslu, kuriam jie kuria sistemas ir atsižvelgti į vartotojų reikalavimus. Apibendrinant galima būtų pasakyti, kad is susideda iš kompiuterinės technikos, programinės įrangos ir koncepcijos.

šiame kursiniame projekte bandysiu panagrinėti gamybos (plačiaja prasme) procesą, aprašyti kiekvieną to proceso fazę, nurodant informacinių sistemų panaudojimo galimybes. Išanalizavęs informaciją bei žinias apie is panaudojimo verslo įmonėse galimybes, paminėsiu problemas su kkuomet nagrinėjama is vieta verslo organizacijose, tai reikėtų paminėti aplinką kurioje jos funkcionuoja. Organizacijos informacijos sistemą yra ne kas kita, kaip žmonių, darbo įgūdžių, informacijos ir informacijos technologijų kombinacija. Todėl daugumoje šaltinių, kalbant apie informacinių technologijų efektyvumą verslo procesuose, kartu kalbama apie platesnį junginį - strategines informacijos sistemas.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2010 m.
  • 26 puslapiai (4282 žodžiai)
  • Universitetas
  • Albertas
  • Vadybinės veiklos programa
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadybinės veiklos programa. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybines-veiklos-programa.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 21 d. 18:40
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo