Vadybininko praktikos ataskaita


Vadybininko praktika. Praktikos ataskaita vadybininkas. Vadybininko praktikos dienorastis. Vadybininko ataskaita. Reklamos vadybininko praktikos ataskaita. Praktikos dienorastis. Baigiamosios praktikos ataskaita vadybininko kavineje. Vadybininko praktikos charakteristika. Transporto vadybininko praktikos ataskaita. Praktika vadybininkas.

Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės steigimo tvarka. Juridinis statusas. Valdymo struktūra. Įmonės veikla. Įmonės tikslai. Įmonės darbo organizavimas, aprūpinimas reikalingais ištekliais. Uab „x“ perspektyvų analizė. Įmonės veiklos įvertinimas ir kokybės kontrolė. Darbuotojų priėmimo į darbą tvarka, adaptacija, darbo vertinimas. Personalo mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Susipažinimas su darbuotojų pareiginiais nuostatais. Marketingo tyrimai įmonėje. Pasiruošimas tyrimui. Įmonės rezultatų analizė. Marketingo tyrimo išvados. Įmonės marketingo strategija. Įmonės pildomi pirminiai apskaitos dokumentai. Įmonėje rengiama metinė finansinė atskaitomybė. Išvados ir pasiūlymai. Naudota ir cituota literatūra.

Firmoje suburtas tikrai puikių specialistų kolektyvas, pasižymintis profesionalumu bei lankstumu.

leidžia įsakymus, laikydamasis darbo įstatymų, priima ir atleidžia iš darbo darbuotojus, skiria jiems atlyginimus, taiko skatinimo priemones, skiria nuobaudas;

Sutartį su direktoriumi bendrovės visuotinis akcininkų susirinkimas gali nutraukti vadovaudamasis Akcinių bendrovių įstatymo nuostatomis Darbo sutarties įstatymo arba vadovavimo sutartyje nustatyta tvarka.

Tik 3 darbuotojai nežino, kas rūpinasi jų mokymu ir kvalifikacijos kėlimu, o visi kiti mano, jog tuo rūpinasi direktorius ir vadybininkai.

Darbuotojai įgijo naujų žinių, įgūdžių, pakėlė savo kvalifikaciją, jiems buvo pakeltas atlyginimas. Naujos žinios pagerino darbuotojų darbo kokybę.

Darbuotojai, kurie mokėsi ir kėlė savo kvalifikaciją įgijo naujų žinių, įgūdžių, pakėlė savo kvalifikaciją, jiems buvo pakeltas atlyginimas. Naujos žinios pagerino darbuotojų darbo kokybę.

UAB „X“ pagrindinis rinkos segmentas yra Lietuvos ir užsienio (kol kas bendradarbiaujama tik su norvegais) piliečiai. Prioritetu 2007-2008 metais UAB „X“ planuoja aktyviau skverbtis į užsienio šalių rinkas, todėl planuojame dalyvauti pagrindinėse tarptautinėse parodose. Tarptautinė paroda – tai puiki galimybė pristatyti įmonės galimybes jos lankytojams.

UAB „X“ taiko metinės finansinės atskaitomybės būdą. Jį sudaro:

  • Microsoft Word 185 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (2287 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zilvinas
  • Vadybininko praktikos ataskaita
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vadybininko praktikos ataskaita. (2011 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybininko-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 23:17
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo