Vadybos funkcijos įmonėje skaidrės


Vadybos pagrindai. Referatas. Teorinė dalis. Organizacijos planavimas. Starteginis planavimas. Organizacija. Organizacijos aplinka. Vidinė aplinka. Išorinė aplinka. Kontrolė organizacijoje. Praktinė dalis. Uab “Vilniaus viešasis transportas”. Struktūra. Bendrovės misija,vizija ir tikslai. Planavimo vertinimas. Strateginis planavimas. Išorinės aplinkos veiksniai. Kontrolė. Bendrovės problemos. Išvados.

Vizija – tai visuminis organizacijos įvaizdis. Misija – tai kiekybinė ir kokybinė vizijos išraiška. Suformulavus įmonės misiją yra nustatomi marketingo tikslai. Tikslams pasiekti būtina suformuluoti uždavinius.

Pagrindinės sąvokos:Organizacija;Valdymas;Vadovas. Organizaicijos valdymo principai. Startegijos apibrėžimas - svarbiausia organizacijos veiksmų programa. Starteginio planavimo esmė ir reikšmė.

Vidinę aplinką apibūdinantys veiksniai:Tikslai;Užduotys;Technologija;Žmonės;Organizacinė kultūra;Struktūra.

Išorinės aplinkos bruožai: judrumas, aplinkos neapibrėžtumas, sudėtingumas, išteklių prieinamumas, veiksnių tarpusavio priklausomybė. Organizacijos tiesioginio poveikio aplinką sudaro:Vartotojai;konkurentai;tiekėjai;darbo ištekliai;įstatymai ir valstybės įstaigos;profesinės sąjungos;žiniasklaida.

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ nenurodo savo vizijos konkrečiai, bet ją galima įžvelgti iš misijoje esančio konteksto. Žvelgiant į bendrovės misiją, joje galima įžvelgti įmonės paskirtį ir jos veiklos pobūdį, įmonės galimybes ir siekius, pagrindinę rinką ir teikiamas paslaugas. Pagrindiniame įmonės tiksle atsispindi jų rinkos vartotojų poreikių tenkinimas teikiant paslaugas bei bendrovės darbuotojų interesų skatinimas siekiant pelno.

Politinis – teisinis aspektas. Tarptautinė ir vidinė situacija organizacijoje. Socialinis – kultūrinis aspektas. Gyventojų vartojimo pokyčiai. Aplinkosauga. Technologinis aspektas. Naujų technologijų galimybės. Konkurentų ir klientų aspektas. Organizaicijos konkuretai ir kientai.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 327 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (511 žodžiai)
  • Saulyte94
  • Vadybos funkcijos įmonėje skaidrės
    10 - 9 balsai (-ų)
Vadybos funkcijos įmonėje skaidrės. (2014 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-funkcijos-imoneje-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:24
×