Vadybos funkcijos referatas


Kokios yra nekomercines imones referatas. Vadybos referatas apie vadybininko darba. Speros valdymo funkcijos. Skaidres apie formalias neformalias organizacijas. Vadybos funkcijos įmonėje. Nekomercine organizacija mokslo darbas.

Įvadas. Vadybos funkcija. Prognozavimo metodai. Strateginis planavimas. Organizavimas, jo esmė. Motyvavimo esmė ir raida. Kontrolė. Kontrolės procedūra. Kontrolės sistema įmonėje. Naujos vadybos funkcijos. Suteikti energijos. Įgalioti. Remti. Bendrauti. Išvados ir pasiūlimai. Literatūros sąrašas.


Vadybos pagrindų uždavinys duoti bendrą supratimą apie formalias ir neformalias, komercines ir nekomercines, mažas ir dideles organizacijas ir efektyvų jų, valdymą.

Geras vadovas privalo atsižvelgti į susidariusią padėtį ir veikti prognozuodamas įvykius - numatyti, kas bus ateityje, ir jiems rengtis, o ne veikti reaguojant į jau įvykusius įvykius.

Vadybos sritis yra labai plati, dėl to bus pateikiama kiek galima daugiau pažiūrų. Viso kurso metu bus akcentuojama, kad vadovas privalo nuolat analizuoti organizacijos pada1inilį sąryšį, organizacijos ir išorinės aplinkos ryšius ir žinoti, kad bet koks sprendimas vienaip ar kitaip paveiks visą organizaciją.

Kurso tikslas - parodyti tuos dalykus, kuriuos reikia studijuoti gilinant vadybos žinias ir dirbant praktinį vadovo darbą; suteikti vadybos žinių pagrindus tiems moduliams, kurie bus giliau studijuojami aukštesniuose kursuose.

žmogus, supratęs, kad vienas negalės patenkinti kokių nors savo poreikių, ima ieš­koti organizacijų - žmonių bendrijų, siekiančių kažkokio vieno tikslo, kur galėtų tą savo poreikį patenkinti. Nepaisant to, kad bendras organizacijos tikslas, įprasminantis jos egzis­tavimą ir leidžiantis jai tam tikrą laiką gyvuoti, negali sutapti su į organizaciją susivieniju­sių žmonių tikslais, žmogus dažniausiai susiranda organizacijas, kur gali patenkinti visus svarbiausius savo poreikius, ir įsijungia į jas. Žmonių susivienijimas organizacijoje, būti­numas paskirstyti darbą tarp jos narių ir koordinuoti jų pastangas taip, kad norimi rezulta­tai būtų pasiekti sunaudojant mažiausiai išteklių, pagimdo iš esmės naują veiklos sritį ­vadybą. Šią veiklos sritį tiria vadybos mokslas. Beveik dvidešimt metų dėstęs vadybos pa­grindus įmonių ir organizacijų vadovams, siekdamas ne tiek pateikti infonnacijos vadybos klausimais sistemą, kiek padėti ugdyti specifinius vadybinio mąstymo pagrindus, kuriuos ypač sunkiai įsisavina profesijų, besiremiančių didžiuliu infonnacijos, sukauptos specialis­to atmintyje, kiekiu, atstovai, kas ypač būdinga teisininkams bei medikams ir labai svarbu kitoms profesijoms, autorius parengė savo pinnąjį didesnį darbą vadybos klausimais val­dymo pradžiamokslis (mintis, 1990). Kadangi knyga buvo baigta rašyti 1988 metais ir orientuota į tuo laiku populiarios pertvarkos įgyvendintojų poreikius, joje yra komunis­tinės retorikos.

  • Microsoft Word 65 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (5122 žodžiai)
  • Universitetas
  • Napoleonas
  • Vadybos funkcijos referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vadybos funkcijos referatas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-funkcijos-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 09:13
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo