Vadybos ir viešojo administravimo teorija, jos objektas ir problematika Jų pritaikymas gynybos ir saugumo sektoriuje


Vadybos ir viešojo administravimo teorija, jos objektas ir problematika. Kas yra vadyba ir viešasis administravimas? Vadybos ir viešojo administravimo objektai. Kas yra Policija ir karinės oro pajėgos? Prancūzų administravimo mokykla. Dabartinė viešojo administravimo idėja. Policijos ir kop stuktūra. Institucijų paskirtis. Organizacijų santykis su visuomene. Tarptautinis bendradarbiavimas. Valdymo principas ir darbo pasiskirstymas. Darbo veiklos mastas. Veiklos orientacija. Problematika. Šaltiniai.


Kas yra vadyba ir viešasis administravimas?; Kas yra Policija ir karinės oro pajėgos?; Vadybos ir viešojo administravimo objektai; Mokyklos.

Politikos mokslai Teisė Vadyba Socialogija Psichologija Organizacijų teorija Humanitariniai mokslai.

Vokiečių-austrų administravimo mokykla (Vienos normatyvinė mokykla).

Policija- tai labiausiai su visuomene sąveikaujanti gynybos ir saugumo. Institucija tiesiogiai dirba visuomenėje taip užtikrinanti piliečių saugumą ir gerovę. KOP- atlieką gynybos ir saugumo vaidmenį visuomenėje.

Policija ir KOP yra hierarchinės institucijos. Darbus pasiskirsto abi institucijos pagal specializacija/kvalifikacija/išsilavinimą.

Policija- turi padalinių visuose Lietuvos miestuose. Lietuvos policijos departamentas įsteigas Vilniuje. KOP- institucija veikia tarptautiniu mastu, Lietuvoje KOP įsikūręs –Tarptautininiame Šiaulių oro uoste ir Kaune (KOP štabas ir valdyba).

  • Viešasis administravimas Skaidrės
  • MS PowerPoint 730 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (712 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Vadybos ir viešojo administravimo teorija, jos objektas ir problematika Jų pritaikymas gynybos ir saugumo sektoriuje
    10 - 4 balsai (-ų)
Vadybos ir viešojo administravimo teorija, jos objektas ir problematika Jų pritaikymas gynybos ir saugumo sektoriuje. (2016 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-ir-viesojo-administravimo-teorija-jos-objektas-ir-problematika-ju-pritaikymas-gynybos-ir-saugumo-sektoriuje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 20:47
×