Vadybos kursinis Organizavimas


Įvadas. Skyrius. Bendra įmonės charakteristika. Nuosavybės forma ir valdymo struktūra. Personalas. Veiklos licencijavimas ir reglamentavimas. Įmonės veiklos sritys. Marketingas. Kokybės valdymas ir kontrolė. Išorinė aplinka. Konkurentai. Partneriai. Klientai. Įmonės SSGG analizė. Skyrius. Krovinių vežimų organizavimas. Tarptautinės krovinių vežimą reglamentuojančios konvencijos. Transporto priemonių parko sudarymas. Transporto priemonių skaičiaus nustatymas. Transporto priemonių parinkimas. Aptarnaujami maršrutai. Užsakymų priėmimas ir krovinių vežimo sutarties sudarymas bei vykdymas. Dokumentai. Krovinio. Vairuotojo. Tranporto priemonės dokumentai. Krovinių įpakavimo, markiravimo ar kiti specifiniai jų vežimo reikalavimai. Vairuotojo darbo ir poilsio laikas. Reisų pajamų ir išlaidų pagal atskirus maršrutus skaičiavimas. Maršrutas Lietuva (Kaunas) – Prancūzija (Paryžius) – Lietuva (Kaunas). Maršrutas Lietuva (Kaunas) – Vokietija (Frankfurtas) – Lietuva (Kaunas). Per kalendorinius metus atliktų krovinių vežimų finansinis rezultatu paskaičiavimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros šaltiniai.


Krovinių vežimas – viena iš didžiausių ir reikšmingiausių Lietuvoje besivystančios transporto pramonės sričių. Kroviniai gabenami įvairiomis kryptimis, iš šalies ir į ją. Todėl ši sritis aktuali ne tik vastybei, bet ir verslininkams. Visame pasaulyje kelių transportas pirmauja pervežimų mąstais. Pagrindinė to priežastis - manevringumas. Viena svarbiausių kelių transporto savybių. Kroviniai gali būti surenkami ir pristatomi į bet kurį tašką, kur tik įmanoma privažiuoti automobiliu. Labai daug pervežimų vyksta tarptautiniais maršrutais, nes tokiais maršrutais yra daug didesnis pervežimų efektyvumas, didesnis vežėjų pelnas. Geografiškai Lietuva įsikūrusi geroje vietoje, nes per ją kroviniai keliauja į Rusija ir iš jos į Europą ir kitas šalis.

Šis kursinis projektas yra skirtas parengti transporto įmonės veiklos organizavimo projektą, susipažinti su transporto įmonės verslo plano kūrimo procesais, taip pat įsigilinti į būsimos veiklos procesus, į ekonominius bei juridinius aspektus. Kursiniame darbe yra nagrinėjama naujai įsteigta įmonė UAB „Good Trans“ užšiemanti naudotų automobiliu ir kitų populiarių transporto priemonių pervežimu, nagrinėjama metinė veikla, valdymas, personalas bei automobilių parkas. Įmonė užsiima tarptautiniais tolimų reisų krovinių pervežimais, todėl bus aprašytos visos tam reikalingos licencijos bei šią veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Bus nagrinėjami du maršrutai bei skaičiuojamas jų pelnas.

Įmonė UAB „Good Trans“ 2015 įregistruota Lietuvoje, Kaune. Tai įmonė nusprendusi užsiimti krovinių vežimu Europos ir NVS šalyse. Pagrindiniai kroviniai kuriuos perveža ši įmonė tai – nadoti automobiliai ir jū dalys. Įmonė registruota kaip uždaroji akcinė bendrovė.

Šioje įmonėje aš būsiu įmonės savininkas ir vienasmenis uždarosios akcinės bendrovės valdymo organas – įmonės vadovas. Įmonės “Good Trans“ valdymas vyks linijine struktūra- kiekvienai posistemei vadovauja vienas vadovas, atliekantis visas valdymo funkcijas, valdymas vyksta viena linija. Visi valdomi elementai gauna vienodus nurodymus ir visi pavaldiniai atskaitingi vienam vadovui

Visi įmonės darbuotojai turi aukštąjį išsilavinimą, o vairuotojai ir autošaltkalviai ne mažesnį kaip keturių metų darbo stažą.

Buhalteris - skaičiuoja įmonės darbuotojų darbo užmokestį, kompensacijas už nepanaudotas kasmetines atostogas, teikia pranešimus socialinio draudimo fondui apie priimtus ir atleistus darbuotojus, tvarko įdarbinimo ir atleidimo dokumentus, išrašo sąskaitas pirkėjams, kontroliuoja atsiskaitymus su tiekėjais.

Vairuotojai – įmonėje dirbantys vairuotojai yra patyrę, turi CE kategorijas.

Autošaltkalvis – įmonėje dirbantis žmogus atsakingas už transporto remontą ir priežiūra.

Kiekviena transport priemonė priklausanti įmonės automobilių parkui ir yra įregistruota Lietuvos respublikoje turi išduotą licenzijos kortelę atitinkančia licenziją. Įmonė užsiima krovinių vežimu už atlyginimą, tai tokie vežimai kaiv ežėjas gabena krovinį už atlyginimą iš siuntėjo išsiuntimo vietos į gavėjo paskirties vietą.

UAB „Good Trans“ įmonė atlieka tarptautinius pervežimus Europos sajungos viduje. Kroviniai vežami naudojant įmonei priklausančius tralus su priekabomis skirtus automobiliams gabenti. Bendrovė turi pasistačiusi didelio ploto sandelį 1,5ha , todėl ne tik perveža krovinius iš taško A į tašką B, bet ir sandeliuoja juos, taip pat čia laikomos mašinų dalys kurios gabenamos iš, Europos į Rusiją ir atgal. Pagrindinis bendrovės veiklos tikslas yra siekti pajamų ir pelno gavimo

Marketingas – tai visos planavimo, organizavimo priemonės rinkai pasigaminti. Marketingas susideda iš rinkodaros, reklamos, išlaidų mažinimo, įmonės įvaizdžio kūrimo, ir kitų aspektų.

Ši įmonė, kadangi pati negamina jokio produkto, o juos tik perveža, todėl būtina pateikti klientui savo paslaugas kuo patraukliau ir suprantamiau. Todėl įmonė nemažai lėšų išleidžia reklamai, logotipam. Reklama talpinama internete, laikraščiuose, ant lauko stendų ir kartais rodoma per televiziją. Taip pat svarbu sukurti kiekvienam klientui pritaikomą nuolaidų sistemą, kad skatinti klientus dažniau naudotis įmonės paslaugomis. Tai padeda susirasti naujų klientų ir įsitvirtinti tarp konkurentų.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 926 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (3868 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zuko1101
  • Vadybos kursinis Organizavimas
    10 - 6 balsai (-ų)
Vadybos kursinis Organizavimas. (2016 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-kursinis-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 22:38
×