Vadybos namų darbas KTU


Vadybos namu darbai. Diplominiai+darbai+ktu. Referatas ktu. Diplominiai ktu darbai. Rubininku pareigos. Ktu vadybos namu. Kokybės vadybos referatai ktu. Ktu diplominis. Vadybos pagrindu namu darbas ktu. Teraskevicius vadybos namu darbai.

Valdymo objekto aprašymas. Valdymo grupės formavimas. Valdymo filosofijos, vizijos, misijos ir pagrindinio tikslo nustatymas. Aplinkos analizė – makro aplinkos analizė ir aplinkos stabilumo nustatymas. Mikro aplinkos analizė ir konkurencinio pranašumo nustatymas. Įmonės potencialo ir finansinio pajėgumo įvertinimas. Įmonės finansinis pajėgumas. Marketingo strategijų alternatyvos ir jų atranka. Produkto pateikimo vartotojui sprendimai. Produkto kainos ir pardavimų masto numatymas. Reklaminės kampanijos organizavimas. Išvados.

Šiuo metu Lietuvoje yra daug naktinių klubų, tačiau ne kiekvienas tenkina vartotojų poreikius. Šio klubo įkūrimą paskatino nemaksimalus kliento norų tenkinimas. Todėl mes siekėme įkurti kuo tobulesnį klubą. Įvertinusios situaciją, remdamiesi panašių naktinių klubų patirtimi ir klaidomis stengsimės optimaliai patenkinti kliento norus. Tai įvykdyti yra svarbu ir nesunku, tereikia geranoriškų darbuotojų, bei jaukios aplinkos.

Naktinio klubo ktu pub pagrindinis objektas – studentai, jų norų tenkinimas. Jauki aplinka, žemos kainos, sąžiningumas ir paslaugumas – šio naktinio klubo pagrindirektoriaus pareigos: užtikrinti teisėtą įmonės veiklą, duoti nurodymus pagrindiniams savo pavaldiniams, Administratoriui, buhalteriui, vadybininkui. Įmonės valdymas, organizavimas, planavimas iradministratorius atsakingas už konkrečiam darbui tinkančių darbuotojų įdarbinimą, jų mokymą, ugdymą. Taip pat jis turi spręsti darbuotojams įmonėje iškilusias profesinevadybininkas atsakingas už reklamą, renginių organizavimą, stambių klientų ar partnerių suradimą, įmonės plėtimo galimybių ieškojimą, užsakymų priėmimą ir telefoninius skambučius, įmonės veiklai reikalingų raštų spausdinimą, direktoriaus nurodymų vykdymą, internetinio naktinio klubo ktu pub puslapio sukūrimą ir nuolatinį atnauapsaugos darbuotojai turi užtikrinti kiekvieno kliento saugumą, garantuoti, kad į klubą klientai būtų įleidžiami nepažeidžiant lr įstatymų (neįleidžiami atitinkamo amžiaus nesulaukę piliečiai, arba bandantys įsinešti neleistinus daiktus, pvz. , narkotines medžiagas, ginklus. ).

Rūbininko pareiga kuo greičiau aptarnauti lankytoją ir užtikrinti, kad nedings nė vienas asmeninis daiktas paliktas rūbinėje.

Barmenai atsakingi už klubo barą: meniu sudarymas, naujų kokteilių kūrimas, reikalingų barui prekių sąrašo sudarymas, greitas aptarnavimas, tolerantiškas ir draugiškas bendravimas su lankytojais.

Svarbu, kad dj‘ai grotų tik naujausią muziką, dažnai atnaujintų plokštelių kolekciją, bendradarbiautų su kitų klubų dj‘ais, visa tai darytų atsižvelgdami į vartotojų poreikius (sudarinėtų anketas, kurias vartotojas rastų inernetinėje klubo svetainėje ir galėtų išreikšti savo nuomonę apie klubo privalumus bei trūkumus).

  • Microsoft Word 58 KB
  • 2010 m.
  • 15 puslapių (2472 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilma
  • Vadybos namų darbas KTU
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vadybos namų darbas KTU. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-namu-darbas-ktu-pub.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 03:01
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo