Vadybos namų darbas VGTU (2)


Sprendimų priėmimo centras. Individo tikslų. Sąžiningas atlygis. Centralizavimas galių ir kontrolės. Kontrolės ryšys. Tvarkos ir tikslo. Ir lygiateisiškuma. S tarp vadovo ir pavaldinių. Darbo stabilumas. Moralė ir. Silpnybės Grėsmės.

Vadovas – vadovauja įmonei , nustatoto jos tikslus. Vadybinkai – ieško nauju klientų, bendrauja su esamais klientais. Logistai –rūpinasi gaminių pristatymu, priima užsakymus. Buhalteriai – atsako už įmonės finansus. Sandelininkai – prižiuri prekes sandelyje rupinasi jų pakrovimu į mašinas. Vairuotojai – pristato prekes, krovinius užsakovams.

Disciplina yra griežta ,nes vadovas nori kad užsakovai būtų patenkiti, neveluotų prekes. Dažniausiai taikomas žodinis papeikimas, kartasis premijų atemimas už pasikartojančias klaidas gresia atleidimas iš darbo.

Darbuotojai žino savo tikslus įmonėje, ko iš jų reikalaujama. Jie siekia, kad darbas būtų atliekamas kuo greičiau ir kokybiškiau. Darbutojai skatinami ieškoti naujų plėtros galimybių.

Tarptautinis gabenimas - Atlieka tarptautinius krovinių gabenimus, turi savo padalinių Rusijoje ir Latvijoje.

Naujas padalinys - Neturi savo padalinių Estijoje.

1.Nauji galimi konkurentai - nauji konkurentai meta įmonei iššūkius su kuriais bandoma susidoroti ir neprarasti savo klientų.

Lėtas rinkos augimas – prasidėjus naujai ekonominiai krizei, kai yra mažai užsakymų, įmonei sunku plėstis ir užimti vis didesnę rinkos dalį.

Žmogiškųjų išteklių valdymas: vadovas suteikia geras darbo salygas, stengiamasi mažinti darbuotojų kaitą, socialines garantijos, vairuotojų apmokymas suteikiant jiems reikalinga vairuotojo kategoriją.

  • Microsoft Word 65 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (852 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ignas
  • Vadybos namų darbas VGTU (2)
    10 - 10 balsai (-ų)
Vadybos namų darbas VGTU (2). (2015 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-namu-darbas-vgtu-2.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 16:02
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo