Vadybos pagrindai. Išanalizuoti pasirinktą organizaciją


Pabaikite sąvoką. Pagrindiniai misijos ir vizijos skirtumai. Įvardinkite mažiausiai 3 svarbiausius misijos formuluotės elementus. Vertinamoji misija. Konkurencinės padėties analizė. Svarbiausi tiriamos organizacijos sėkmės/kritiniai veiksniai (stiprybės ir silpnybės, minimum 10Vertinimo aplinka. Suformuluokite Jūsų analizuojamą strateginę grupę (pagal pateiktą interviuTrumpai apibūdinkite kitas 2 pasirinktas organizacijas. Konkurencinės padėties vertinimo matrica. Svorių priskyrimas sėkmės veiksniams. Vertinimo matrica. Rezultatų apibendrinimas apibūdinkite tiriamos organizacijos didžiausio svertinio įverčio veiksnius. Apibūdinkite tiriamos organizacijos konkurencinę padėtį kitų organizacijų atžvilgiu. Organizacijos išorinių veiksnių įvertinimo matrica. Vertinimo aplinka. Vadybos metodų taikymas praktikoje.


Orginaziacija ,,Omnitel‘‘ yra gan konkurencingoje padėtyje, kadangi šiuo metu yra labai daug ryšio operatorių Lietuvoje. Organizacija savo lojaliems klientams stengiasi pasiūlyti kuo pigesnius prduktus, siekia plėtoti versla ir užsienyje, turi stiprų verslo partnerį ,,TeliaSoneros‘‘.

Galimybės – tai yra aplinkybių, galinčių duoti realios naudos, kombinacija.

Ginčai darbe sukelia įtampą ir namuose, nuo ko gali nukentėti verslas

Savininkams atrodo, kad produktas patiks vartotojams ir jį pateikia rinkoje, bet tuo produktu niekas nesidomi

Atitinkamus svorius paskirsčiau remdamasi informacija internete, kurią pateikia organizacija, bei savo asmenine patirtimi su šia įmone

Įmonėje yra daug darbuotojų kurie yra ir kolegos ir partneriai gyvenime, bet tai netrugdo įmonės veiklai. Organizacija turi nemažai paskolų, bet neapleidžia savo finansinių įsipareigojimų. Taip pat įmonė rizikuoja ir daug investuoja į naują produkciją, kuri ateityje turėtų atsipirkti su kaupu, kadangi produktai yra inovatyvus ir nematyti Lietuvoje.

Rašto darbo ir namų darbo rašymo metu naudojausi informacija pateikta internete, vadybos knygose, žiniomis gautomis paskaitų metu. Taip pat buvo naudinga informacija, kurią gavau susitikimuose su verslininkais, kuriuose jie dalinosi savo patirtimi ir patarimais.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 339 KB
  • 2014 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1688 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ausrakos
  • Vadybos pagrindai. Išanalizuoti pasirinktą organizaciją
    10 - 3 balsai (-ų)
Vadybos pagrindai. Išanalizuoti pasirinktą organizaciją. (2014 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-pagrindai-isanalizuoti-pasirinkta-organizacija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 16:59
×