Vadybos pagrindai savarankiškas darbas (2)


Darbuotojų motivavimo būdai. Liberalus valdymo stilius. Kontrolės rūšys. Reklamos priemonės ir funkcijos. Reklamos priemonės. Reklamos funkcijos. Vadovavimo stilių klasifikacija. Išvados ir rekomendacija. Informacinių šaltinių apžvalga.

REKLAMOS PRIEMONĖS IR FUNKCIJOS

6. Lauko reklama – reklaminiai skydai, afišos, šviečiančios iškabos, transparantai, elektroninės švieslentės, vitrinų reklama, ant transporto.

4.2 Reklamos funkcijos

Taigi galime teigti kad darbuotoju pagrindiniai motyvavimo budai yra moralinis ir materialinis, daugumai svarbiausia yra kad motyvuotu materialiniu būdu, bet tai ne labai palanku įmonei nes taip ji praranda daug lėšų, todėl įmonės vadovai turi motyvuoti darbuotojus abiem būdais ne tik vienu .

Liberalus valdymo būdas yra paprastesnis, liberalus vadovas mažiau vadovauja daugiau pasitiki savo darbininku jėgomis negu savo paties. Toks vadovas mažiau pasitiki savo gebėjimais, todėl vadovaujasi nuostatais arba įstatymais.

Taigi yra trys kontrolės rūšys parengiamoji einamoji, šios kontrolės rūšys padeda geriau suprasti pavaldinį ir geriau ir tiksliau jam vadovauti kad butu išvengta klaidų ateityje

Pagrindinės reklamos priemonės yra televizija internetas ir spauda. Reklamos funkcijos skirtingai nuo rūšies yra arba padėti žmogui ir suteikti jam informacijos arba gauti iš jo pelno.

Autokratinė valdymo forma pasižymi stipria valdymo forma, toko valdymo metu darbdavys visai nepasitiki darbuotojais ir stengiasi su jais elgtis kuo griežčiau, kad darbas būtų atliktas gerai ir laiku. Tuo tarpu teokratinė valdymo forma pasitiki savo darbuotojais ir visus sprendimus stengiasi atlikti kartu pasitarus. Liberalus valdymo būdas yra paprastesnis, liberalus vadovas mažiau vadovauja daugiau pasitiki savo darbininku jėgomis negu savo paties. Toks vadovas mažiau pasitiki savo gebėjimais, todėl vadovaujasi nuostatais arba įstatymais.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2316 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laurynas
  • Vadybos pagrindai savarankiškas darbas (2)
    10 - 4 balsai (-ų)
Vadybos pagrindai savarankiškas darbas (2). (2015 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-pagrindai-savarankiskas-darbas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:09
×