Vadybos praktikos ataskaita Ermitažas


Įvadas. Įmonės veikla, reglamentuojantys įstatymai ir norminiai dokumentai. Įmonės veikla. Įmonės reglamentuojantys ir norminiai dokumentai. Įmonės tikslinė rinką. Mikroekonomikas ir makroekonomikas aplinkos įtaka įmonės veiklai. Įmonės mikroekonomika. Įmonės makroekonomika. Įmonės valdymo įpatupai. Įmonės planavimas ir tikslai. Įmonės organizacinė struktūra. Darbuotojų motyvavimo būdai. Veiklos kontrolė. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sarašas.


UAB „ERMITAŽAS“ veiklą reglamentuoja labai nemažai teisės aktų todėl išvardinsiu tik pačius svarbiausius mano manymu LR akcinių bendrovių įstatymus.

Šiuolaikiniame marketinge vienas svarbiausių dalykų - vartotojas ir jo poreikiai. Norint šiuos poreikius sužinoti, reikia pažinti vartotoją, suprasti jo elgesio motyvus. Dar reikia mokėti iš visos vartotojų visumos išskirti tuos, kurių poreikius tenkindama firma galės geriausiai pasiekti savųjų tikslų.

UAB „ERMITAŽAS“ tikisi aptarnauti Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Kauno miestų ir apylinkių gyventojus.

UAB „ERMITAŽAS“ pagrindinei prekybos centrai yra Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune.

Visiems prekybos centrams kainų lygi, akcijas , pajamų paskirstymą nustato pagrindinis prekybos centras Vilniuje.

Organizacijos veiklos planavimas – tai tikslų nustatymas ir priemonių tiems tikslams pasiekti nustatymas. Įmonės siekdamos savo darbo efektyvumo bei rezultatyvumo iš anksto planuoja savo organizacijos veiklą, numato įmonės misiją, parengia strateginius planus. Įmonės misijoje atsispindi įmonės tikslai bei siekiai, kuriuos ji turėtų pasiekti artimiausiu metų bėgyje

Vizija – siekti, kad „ERMITAŽAS“ taptų žodžių „statybinių medžiagų parduotuvė“ sinonimu.

Organizacijos struktūra padeda lengviau suskirstyti darbą į tam tikras užduotis ir lygius. Kad organizacija būtų produktyvi, struktūra turi atitikti išteklius ir tikslus.

UAB „ERMITAŽAS“ valdymo struktūra yra pasirinkta taip, kad būtų aišku kas kam pavaldūs ir kokia atsakomybė priimant sprendimus, todėl kiekvienas darbuotojas turi savo aiškias funkcijas ir privalo jas vykdyti. Taip sutvarkytas vadovavimo lygių ir funkcijų bendradarbiavimas, kad organizacijos tikslų būtų siekiama veiksmingiausiu būdu. Jos esmė - vienų vadovų ar padalinių pavaldumas kitiems.

Šiuo metu įmonėje UAB „ERMITAŽAS“ dirba 550 darbuotojų. Įmonę sudaro 8

Apsaugos ir inventorizacijos departamente dirba du darbuotojai: atsargų revizorius ir aptarnavimo kokybės kontrolierius. Atsargų revizorius atlieka įmonės piniginių lėšų kasos aparatuose metinę inventorizaciją, atlieka ilgalaikio turto inventorizaciją, suformuoja kompiuteryje parduotuvės asortimentą ir įveda informaciją į kaupiklius. Aptarnavimo kokybės kontrolierius kontroliuoja klientų aptarnavimo kokybę, prekių kokybę ir jų galiojimą, tikrina darbuotojus, jų darbo grafikus, atlieka asortimento tikrinimą pagal prekių grupes ar skyrius.

Kiekvienai organizacijai reikia, kad darbuotojai būtų pakiliai nusiteikę, kūrybiški, iniciatyvūs, dirbtų su ugnele, siektų vis geresnių darbo rezultatų. Norint kad taip ir būtų organizacijos vadovams reikia galvoti darbuotojų motyvavimo būdų. „ERMITAŽO“ vadovai savo pavaldiniams sudarė tokias motyvavimo sąlygas:

•rengiami Kalėdiniai ir ne tik renginiai įmonės darbuotojams (baidarės, renginiai ir pan.);

•vasarą organizuoja aktyvaus poilsio savaitgalius gamtoje;

• premijos už gerus rezultatus/nuobaudos (už laiku neatvykusias leidinio

Kontrolė- veiklos valdymo sistema - ji nustato dalyvių teises ir pareigas, bei apibrėžia sprendimų priėmimo taisykles, siekiant ERMITAŽAS tikslų.

Darbo eigos ir rezultatų kontrolę visi laiko viena svarbiausių kasdienių vadybininko funkcijų. Iš tiesų kontrolės vykdymas duoda daug teigiamų rezultatų. Efektyvios kontrolės privalumai:

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2801 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simas112
  • Vadybos praktikos ataskaita Ermitažas
    10 - 9 balsai (-ų)
Vadybos praktikos ataskaita Ermitažas. (2016 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-praktikos-ataskaita-ermitazas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 08:32
×