Vadybos praktikos ataskaita Stogava


Vadybos praktikos ataskaita. Įvadinė dalis. Įmonės charakteristika ir veiklos apžvalga. Rinkos situacija, kurioje įmonė veikia. Valdymas. Padalinių funkcijos. Įmonės valdymo struktūra. Vadovo valdymo stilius. Marketingas. Marketingo komplekso elementai naduojami įmonėje. Prekė ( paslauga ). KAINA. Paskirstymas. Rėmimas. Įmonės prekės ir paslaugos (plotis ir gylis). Įmonės kainų politika. Apskaita. Apskaitos procesas įmonėje ir pirminiai apskaitos dokumentai naudojami įmonėje. Praktikos vertinimas.


Įmonė specializuojasi plastikinių langų, vitrinų, garąžo vartų, balkonų stiklinimo sistemų, durų, metalinių ir šarvuotų durų gamyboje. Taip pat atlieka motavimo, demontavimo, projektavimo, aukštalipių ir samatos paslaugas. Prekyba statybinėmis medžiagomis ( stogo danga, šarvuotos durys, plastikinės dailylentės, kaminų įdėklai, plastikiniai langai ) .

UAB „STOGAVA“ - sėkmingai savo veiklą vystanti įmonė. Kalbant apie jos siekius, tai įomnės pagrindinis uždavinys yra pateikti kuo platesniam vartotojų ratui galimybę rinktis ir kuo paprasčiau įsigyti prekes, arba pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis. Taip pat tenkinti visų klienų poreikius, išnaudoti teikiamas rinkos galimybes.

Vadybos praktikos ataskaita Stogava. (2014 m. Vasario 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/vadybos-praktikos-ataskaita-stogava.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 12:18