Vadybos scenarijus Renginio „Gydytojau, ačiū Tau“ aprašymas


Renginio „ Gydytojau , ačiū Tau “ aprašymas. Renginio pavadinimas. Reikalingos priemonės. Paslaugų kainos Perkamos paslaugos. Renginio idėja. Renginio planavimas. Renginio programa. 30 val. 00 val. 02 – 18 11 val. 12 val. 15 val. ~ 18 42 val. „ Gerosios fėjos “. „ Metų kantrybės “. „ Gydančios šypsenos “. „ Geriausio daktaro ir geriausios daktarės “. 05 val. 06 val. 20 val. Naudota literatūra. Priedas. Vakaro simbolika. Priedas. nominacijos pavyzdys nominacija ,, geroji fėja “. Už nuoširdų gydytojos darbą , padovanotą šypseną ir pasakytą gerą žodį. Šiauliai , 2015 3 priedas. Kvietimo pavyzdys. 2016. balandžio.

Maitinimas: „Havana “ klubo maisto tekėjas siūlomas meniu, švediško stalo principu.

Rėmėjai: VšĮ Šiaulių ligoninė, Havana klubas, gėlių salonas ,, CalaLilly“ , Šiaulių savivaldybė.

Aš esu organizacinių komunikacijų vadybos studentė. Gulėdama rudenį VšĮ Šiaulių ligoninėje sugalvojau, kad galima surengti renginį gydytojams, jų profesinės dienos proga, kuri minima balandžio 27 dieną. Šiam planui įgyvendinti mums reikėjo ne tik pagalbos, bet ir finansavimo. Dėl to kreipėmės į Šiaulių ligoninės direktorių ir kitas studentes, kurios tuo metu atliko praktiką toje ligoninėje.

Kaip jau žinoma kiekvienas renginys prasideda nuo idėjos. Mes jau turėdamos idėją pirmiausia nusprendėme eiti pas ligoninės direktorių ir ja pasidalinti. Kadangi renginys susijęs su Šiaulių ligoninės slaugytojais, turėjome gauti pritarimą iš ligoninės direktoriaus, bei norėjome paprašyti finansinės pagalbos. Kovo 23d. susitikimo su ligoninės direktoriumi metu pasidalinome savo idėja ir ji jam labai patiko direktorius pritarė mūsų renginiui ir pažadėjo, kad ligoninė parems mus finansiškai. Kai pritarimas buvo gautas, turėjome surasti daugiau žmonių, kurie norėtų ir galėtų mums padėti ir per mėnesį renginį suorganizuoti. Papasakojom apie mūsų planus kitoms bendrosios praktikos slaugos studentėms ir pasiūlėme prisijungti, joms sutikus nusprendėme padaryti bendrą susitikimą kur aptartume renginio planus ir įgyvendinimo idėjas. Sutartu laiku susitikome ligoninės posėdžių salėję, kuria naudotis mums leido Šiaulių ligoninės direktorius. Susitikimo metu pasidalinome vaidmenimis, kas ką daro ir kas už ką atsakingi. Susitikimo metu aptarėm ir nusprendėm koks turi būti renginys ką jame veiks svečiai.

  • Vadyba Scenarijus
  • Microsoft Word 1252 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1434 žodžiai)
  • Kolegija
  • Fefisita
  • Vadybos scenarijus Renginio „Gydytojau, ačiū Tau“ aprašymas
    10 - 6 balsai (-ų)
Vadybos scenarijus Renginio „Gydytojau, ačiū Tau“ aprašymas. (2015 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-scenarijus-renginio-gydytojau-aciu-tau-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 01:51
×