Vadybos špera (3)


Paaiškinkite pateikdami pavyzdžių , kaip Drakerio SMARTER principai. Išskirtinumą lemiantys parametrai – kaip organizacija tikisi nugalėti pasirinktose veiklos arenose ? Apibūdinkite pateikdami pavyzdžių šį strategijos sandaros komponentą. Išvardykite penkis PEST metodo taikymo žingsnius ir apibūdinkite pateikdami pavyzdžių kiekvieno PEST metodo taikymo žingsnio paskirtį. Priemonės – kaip organizacija pateks ir veiks tikslinėse arenose ? Apibūdinkite pateikdami pavyzdžių šį strategijos sandaros komponentą. Paaiškinkite pateikdami pavyzdžių , kaip įvykdyti SSGG metodo 1 etapo – nustatyti strateginius organizacijos veiksnius. Paaiškinkite pateikdami pavyzdžių , kaip įvykdyti SSGG metodo 2 etapo – pasirinkti strategiją – uždavinius. Paaiškinkite pateikdami pavyzdžių , kaip įvykdyti SSGG metodo 3 etapo – įgyvendinti strategiją ir kontroliuoti strategijos įgyvendinimo procesą – uždavinius. Paaiškinkite pateikdami pavyzdžių , kaip taikyti SSGG strategijų matricą. Pagal sudarytą SSGG analizę gali būti nagrinėjami šie strateginiai ryšiai. Kokios yra SS paieškos sritys ? Kokios yra GG paieškos sritys ? Produkto rinka. Socialinės , ekonominės , aplinkosauginės , politinės sritys. Kokia yra penkių jėgų metodo paskirtis ? Penkių jėgų modelio paskirtis. Paaiškinkite pateikdami pavyzdžių , kas yra verslo ekosistema. Paaiškinkite pateikdami pavyzdžių , kaip septynios visuotinės kultūrinės dilemos. Išvardykite pagrindinius verslo ekosistemą charakterizuojančius parametrus. Išvardykite keturis veiksnius , lemiančius verslo ekosistemos būklę. Apibūdinkite pateikdami pavyzdžių esminius bendradarbiavimo ir konkuravimo iššūkius kiekvienai verslo ekosistemos evoliucijos fazei. Apibūdinkite pateikdami pavyzdžių esmines pagrindinio vaidmens – verslo ekosistemą vienijančiosios organizacijos – charakteristikas. Apibūdinkite pateikdami pavyzdžių esmines organizacijos , kaip verslo ekosistemos fizinės dominantės , charakteristikas.

Ekonomiškas – tikslas turi būti naudingas, tvarus, „žalias“, etiškas, stimuliuojantis, įdomus, patrauklus ir malonus;

Išskirtinumą lemiantys parametrai – kaip organizacija tikisi nugalėti pasirinktose veiklos arenose? Apibūdinkite pateikdami pavyzdžių šį strategijos sandaros komponentą.

Šie parametrai – tai organizacijos charakateristikos, lemiančios organizacijos konkurencinį pranašumą pasirinktose veiklos arenose. Išskirtinumą gali lemti ne tik organizacijos reputacija ar prekių išvaizda, kaina ar patikimumas, prekių patekimo į rinką greitis ar eksploatacijos ypatumai, bet ir išteklių, procesų kombinaciją, sudarančią galimybes maksimizuoti ir veiksmingai išnaudoti organizacijos konkurencinį pranašumą kintančiomis verslo ir jo aplinkos sąlygomis

Ekonominė logika – kaip ir kokią naudą organizacija gaus įgyvendinusi strategiją (parametrų derinį)? Apibūdinkite pateikdami pavyzdžių šį strategijos sandaros komponentą

4.

5. Priemonės – kaip organizacija pateks ir veiks tikslinėse arenose? Apibūdinkite pateikdami pavyzdžių šį strategijos sandaros komponentą.

Šios priemonės – tai organizacijos vidiniai ištekliai, stiprybės bei išorinio pobūdžio priemonės (įvairių tipų bendradarbiavimas (frančizės, licenzijų nuoma) tarp ūkio subjektų, ūkio subjektų įsigijimai, susiliejimai, bendų įmonių steigimas ir pan.), būtinos organizacijos veiksmingai strategijai įgyvendinti – sėkmingai veiklai plėtoti pasirinktose arenose.

Nustatyti strateginius organizacijos veiksnius:

2) Identifikuoti vidinius veiksnius, svarbius strateginei organizacijos padėčiai.

3) Suranguoti išorinius veiksnius pagal tikimybę ir poveikį.

4) Išvardyti pagrindinius vidinius ir išorinius strateginės organizacijai svarbos veiksnius, darančius reikšmingą įtaką ilgalaikei organizacijos konkurencinei padėčiai.

7. Paaiškinkite pateikdami pavyzdžių, kaip įvykdyti SSGG metodo 2 etapo – pasirinkti strategiją – uždavinius.

  • Microsoft Word 1045 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (3449 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rima
  • Vadybos špera (3)
    10 - 1 balsai (-ų)
Vadybos špera (3). (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/vadybos-spera-3.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 22 d. 13:06
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!