Vagonų savybių ir ypatumų vertinimas savarankiškas darbas


Įvadas. Dengtasis universalusis vagonas. Dengtuose vagonuose gabenamų krovinių vežimo technologija. Popieriaus rulonuose pakrovimas ir iškrovimas. Dengtojo universalaus vagono su metaliniu kėbulu konstrukciniu Savybiu ir ypatumu palyginimas su biraliniu vagonu. Techninė charakteristika. Pagrindiniai dengtojo vagono sandaros elementai. Išvada. Literatūra.


- skirti vežti įpakuotiems ir vienetiniams kroviniams, palaidiems kroviniams maišuose, rečiau – biriems kroviniams (druskai, grūdams, trąšoms), taip pat brangiems kroviniams, siekiant apsaugoti juos nuo atmosferos poveikio, kritulių. Vagonas turi uždara kėbulą su angomis ir durimis. Baltijos ir NVS valstybėse dažniausiai naudojami keturių ašių mediniai ir metaliniai šio tipo vagonai. Aišku, kad metaliniai vagonai, kurie yra atsparesni drėgmei bei saugesni, turi pranašumą prieš medinius vagonus. Vakarų Europos valstybėse dažniausiai naudojami dviejų ašių dengtieji vagonai, kurių keliamoji galia ir tūris yra mažesni. Pagrindinis ypatumas – jis turi sandarų kėbulą su grindimis, sienomis, stogų ir durimis.

Pakrovos, iškrovos būdai – įpilant, įvežant, įnešant ir atvirkščiai.

Rulonu matmenys: Aukštis – 1200mm, skersmuo – 800mm. Kadangi mūsų krovinio masė yra 66 tonas, mūsų vagonas kroviniui gabenti bus dengtasis vagonas su keturiomis ašimis 11-260 modelis.

Vagono matmenys: krovumas – 68t, vagono masė (tara) – 24t, kėbulo turis – 140m3, ilgis – 16.8m, plotis – 2.77m, aukštis – 3.05m, ašių skaičius - 4. Žinant vagono ir krovinio matmenys, galima paskaičiuoti kiek rulonų tilps į vagoną – 123 rulonai (jeigu juos dėti stačiai ir dvejais aukščiais). Vagono durys užtveriamos skydais, sijomis arba ne plonesnėmis kaip 40 mm lentomis, kad vežamas krovinys neužgriūtų ant jų. Būtinai turi būti uždėti diržai krovinių tvirtinimui kad rulonai nejudėtu iš vietos.

  • Logistika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 655 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1243 žodžiai)
  • Kolegija
  • Timur
  • Vagonų savybių ir ypatumų vertinimas savarankiškas darbas
    10 - 7 balsai (-ų)
Vagonų savybių ir ypatumų vertinimas savarankiškas darbas. (2016 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/vagonu-savybiu-ir-ypatumu-vertinimas-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 22:26
×