Vaidinimo scenarijus Nauja versija Mikė pūkuotukas ir jo draugai


Vaidinimo scenarijus Nauja versija Mikė pūkuotukas ir jo draugai.


PASAKOTOJAS: Triušis nepajutęs kaip greit bėga laikas vis dar tvarkėsi ir bešluodamas išpuolė i lauką. Nustebo tiek svečiai, tiek namų šeimininkas.

TRIUŠIS: (labai nustebęs) Oi, jūs jau čia? Prašome į vidų, prie stalo (gracingai nusilenkia). Kiekvieno vieta pažymėta kortele su vardu.

PASAKOTOJAS: Visi dar labiau nustebo pamatę savo draugo triušio nematytą mandagumą, jo neįprastas manieras, patį išsipusčiusį, o jau stalo grožis!!!! Iš to nustebimo trumpam pamiršo, kad turi triušiui po dovanėlę: Mikė Pūkuotukas – balionėlį, Knysliukas – nuskintą gėlytę, o Tigriukas – dantų krapštukų dėžutę. Pagaliau atsipeikėjo.

TRIUŠIS: Tai gi va, įstojau rudenį į Kauno maisto pramonės mokyklą. Pradėjau mokytis padavėjo – barmeno specialybės.

PASAKOTOJAS: Triušis nuėjęs į virtuvę greit grįžta su labai gražiu dubeniu, kuriame garavo ir apetitą žadino nuostabi daržovių sriuba. Knysliukas net šoktelėjo, o tigriukas net pasitraukė atgal.

TRIUŠIS: Išvirė mūsų mokyklos mokiniai - virėjai. Jie ne tik verda sriubas, sultinius, bet ir kepa kepsnius, blynus, troškina įvairius troškinius.

PASAKOTOJAS: Nurinkęs indus vėl kelioms minutės prapuolė virtuvėje. Grįžo su nuostabiai kvepiančiu, ypatingai dideliu vyniotiniu, su lėkštėm pilnom pjaustytų dešrų. Tigriukas net sumurkė pamatęs tokį „grožį“.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (796 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Irena
  • Vaidinimo scenarijus Nauja versija Mikė pūkuotukas ir jo draugai
    10 - 1 balsai (-ų)
Vaidinimo scenarijus Nauja versija Mikė pūkuotukas ir jo draugai. (2017 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaidinimo-scenarijus-nauja-versija-mike-pukuotukas-ir-jo-draugai.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 04:42
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!