Vaidybos ir scenos kalbos pagrindai refleksija


Stanislavskio knygos refleksija.

Mokykloje, kai reikėdavo skaityti, nes mokytojos liepdavo, būdavo labai sunku prisiversti atsiverti knygą. Manydavau, kad tai bus neįdomį bei nuobodulį teikianti knygą. Būtent dėl to stengiausi atidėti skaitymą paskutinei minutei. Pradėjus studijuoti maniau, kad situacija nepasikeis, reikės su vargu skaityti. Kai iš dėstytojo gavome užduotį perskaityti K. Stanislavskio knyga ,,Aktoriaus saviruoša“, maniau, kad tai bus eilinė neįdomi knyga. Buvau įsitikinusi, kad atidėsiu knygą paskutinei minutei, bet pamačius kiek yra puslapių pakeičiau nuomonę. Tad, kai turėjau laisvo laiko nusprendžiau, kad reikia pradėti skaityti knygą. Nustebau, kad nepastebėjau, kiek puslapių jau perskaičiau. Retai būna, kad dėstytojų siūlomos knygos yra įdomios. Galėjau ne tik kažko išmokti, bet ir mėgautis skaitymu.

Pamačius šios knygos pavadinimą, pamaniau, kad bus kokia nors sausa teorija, knyga kuria labai sunku skaityti, nieko nesuprasiu ir reikės puslapius skaityti kelis kartus. Nesitikėjau, kad bus pasakojimas, kuris taip gerai perteiktas. Galėjau mokytis mėgaudamasi skaitymu. Mano manymu, šį knygą galėjo mane sudominti, nes kai buvau dar vaikas, svajojau tapti aktorė. Bėgant metams supratau, kad bijau scenos, nemoku vaidinti bei neturiu jokiu gebėjimų.

Skaitydama supratau, kad vaidyba- tai žaidimas kuris reikalauja tik mūsų fantazijos.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (898 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Vaidybos ir scenos kalbos pagrindai refleksija
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Vaidybos ir scenos kalbos pagrindai refleksija. (2016 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaidybos-ir-scenos-kalbos-pagrindai-refleksija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 15:15
×
105 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo