Vaikino ir merginos paprastorios reakcijos į garsinį dirgiklį priklausomybė po ekscentrinio - koncentrinio krūvio, tyrimą atliekant rankomis


Vaikino ir merginos paprastorios reakcijos į garsinį dirgiklį priklausomybė po ekscentrinio koncentrinio krūvio , tyrimą atliekant rankomis. Tyrimo tikslas. Metodika tiriamieji. Tyrimo eiga. Matematinė statistika. Merginos ir vaikino paprastosios reakcijos į šviesos dirgiklį prieš ir po krūvio reikšmės Rodikliai. Aritmetinis vidurkis ms. Standartinis nuokrypis ms. Variacijos koeficientas (%). Merginos paprastosios reakcijos į garso dirgiklį kaire ranka prieš ir po krūvio rodiklių išsidėstymas ms. Vaikino paprastosios reakcijos į garso dirgiklį dešine ranka prieš ir po krūvio rodiklių išdėstymas ms. Merginos ir vaikino paprastosios reakcijos į garso dirgiklį rankomis prieš krūvį. Rezultatų aptarimas.

Tyrimo tikslas- nustatyti bei palyginti vaikino ir merginos paprastosios reakcijos į garsinį dirgiklį priklausomybę po ekscentrinio-koncentrinio krūvio, tyrimą atliekant merginai-kaire, o vaikinui- dešine ranka.

Tiriamieji- fiziškai sveiki ir aktyvūs LSU studentai (mergina ir vaikinas). Pirmosios tiriamosios amžius- 21m., svoris 50kg, dominuojanti ranka- dešinė. Antro tiriamojo amžius 20m., svoris 78kg, dominuojanti ranka- dešinė. Tiriamieji buvo supažindinti su tyrimo tikslais ir procedūra.

Tiriamasis atsisėda ant kedės prie stalo ant kurio yra kompiuteris ir reakciometras. Atsisėdama patogiai, kojos sulenktos 90º kampu per kelius ir pėdomis remiasi į grindis, ranka kuria bus atliekamas tyrimas prie reakciometro. Tiriamąjam pasiruošus, tyrėjas paspaudžia kompiuterio ekrane matomą mygtuką pradėti testą. Tiriamasis galėjo pasibandyti atlikti užduotį, tris kartus paspausdamas rakciometro klavišą išgirdus garsinį signalą.

Mergina pradėjo tyrimą, atlikdama paprastosios reakcijos tyrimą kaire ranka. Spausti mygtuką reikėjo išgirdus garsinį signalą. Kompiuteris fiksavo laiką nuo garso skambėjimo pradžios, iki mygtuko paspaudimo (ms). Tyrimo metu tiriamąja veikė 50 garsinių dirgiklių, į kuriuos reikėjo sureaguoti kuo grečiau paspaudžiant rakciometro mygtuką. Atlikusi pirmąją dalį iš karto ėmėsi antros tyrimo dalies ir atliko 50 vertikaliųjų šuolių iš pritūpimo 90 laipsnių kampu. Rankos šuolio metu laikomos ant liemens. Iš karo po krūvio vel atliko tokį pat testą reakciometru kaip pirmojoje dalyje.

  • Kūno kultūra Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 55 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1280 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Vaikino ir merginos paprastorios reakcijos į garsinį dirgiklį priklausomybė po ekscentrinio - koncentrinio krūvio, tyrimą atliekant rankomis
    10 - 6 balsai (-ų)
Vaikino ir merginos paprastorios reakcijos į garsinį dirgiklį priklausomybė po ekscentrinio - koncentrinio krūvio, tyrimą atliekant rankomis. (2015 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaikino-ir-merginos-paprastorios-reakcijos-i-garsini-dirgikli-priklausomybe-po-ekscentrinio-koncentrinio-kruvio-tyrima-atliekant-rankomis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 20:00
×