Vaikiškų baldų parduotuvė verslo planas


Vaikisku baldu isparduotuve. Vaikisku baldu parduotuves kaune. Vaikisku lovyciu parduotuve. Verslo planas vaikisku prekiu parduotuve. Vaikisku lovyciu parduotuves kaune. Verslo planas baldu parduotuve. Vaikisku lovyciu uzuolaidos. Vaikisku lovyciu parduotuves. Vaikisku baldu idejos. Geliu verslas paskolos padengimo galimybių analizė.

Verslo aprašymas. Verslo idėja. Strateginiai ir veiklos tikslai. Verslo vietos analizė. Rinkos analizė. Verslo aplinkos analizė. Vartotojai. Konkurentai. Rinkos tyrimas. Rinkodaros planas. Rinkodaros tikslai ir uždaviniai. Kainodara. Rėmimas ir reklama. Pardavimų prognozė. Prekybos organizavimo planas. Prekybos organizavimo aprašymas. Reikalingas ilgalaikis ir trumpalaikis turtas. Vadyba. Rizika. Finansinis planas. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Paskolos padengimo planas. Santrauka.

Verslo idėja gimė todėl, kad Panevėžio mieste yra siauras vaikiškų baldų ir aksesuarų pasirinkimas ir nėra galimybės užsisakyti prekių pagal individualų užsakymą. Čia klientai vienoje vietoje gali rasti viską, kas būtina mielo ir originalaus vaikų (skirtų vaikams iki 6 metų) kambario interjerui. Išskirtines, kokybiškas prekes galima įsigyti ir atskirai, ir komplektuoti iš tarpusavyje derančių, vienodo stiliaus daiktų. Visos prekės yra jau pagamintos, tereikia išsirinkti reikiamas iš katalogo, kuriame itin gausus prekių pasirinkimas.

Yra galimybė klientams prekes išsirinkti ir užsisakyti interneto svetainėje. Prekes bus galima užsisakyti ir pagal specialų užsakymą: su tiekėjais bendradarbiaujant, dizaineris sukurs pageidaujamą baldą ar aksesuarą.

Parduotuvė žada patenkinti visų, net ir išskirtinumo siekiančių žmonių lūkesčius. Aukštos kvalifikacijos specialistų pagaminti gaminiai bus geros kokybės, o palankios kainos gundys pirkėjus pirkti būtent mūsų produkciją, o ne konkurentų. Parduotuvė prekiautų kokybiškomis, patikrintomis saugiomis tvirtinimo medžiagomis ir furnitūromis bei išskirtinio dizaino prekėmis. Individuali įmonė prekiautų įvairiais baldais (spintelės, lovytės įvairių formų, komodos, foteliai, kėdės, staliukai, spintos ir panašiai), aksesuarais (užuolaidos, tapetai, kilimai, grindys su vaikiškais ornamentais, spalvingos lempos, paveikslai, tapetai, dėžės žaislams), bei elektros prietaisais (televizoriai, laikrodžiai) skirtais vaikams.

Įmonė pasiūlys ir dizainerio paslaugas, kuris parinktų optimaliausią variantą konkrečiam vaiko kambariui.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (3535 žodžiai)
  • Universitetas
  • Raimonda
  • Vaikiškų baldų parduotuvė verslo planas
    9 - 2 balsai (-ų)
Vaikiškų baldų parduotuvė verslo planas. (2012 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaikisku-baldu-parduotuve-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 13:56
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo