Vaikiškų drabužių parduotuvė verslo planas


Verslo plano esmė. Santrauka. Verslo srities aprašymas. Įmonės tikslai. Prekės aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Rinkos dalies išskyrimas. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimų strategija. Reklama ir rėmimas. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė firmos struktūra. Rizikos vertinimas. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Prognozuojami ekonominiai rodikliai. Nenuostolingo taško analizė. Literatūros sąrašas.

Kurti verslo planą apie individualią įmonę, prekiausiančią drabužiais vaikams, mane paskatino noras išmėginti save. Ši idėja kilo, tuomet, kai supratau, kad mano mieste nėra vaikiškų drabužių parduotuvės. Ignalinoje, tėveliai, ieškodami savo vaikams drabužėlių, dažniausiai neturi didelio pasirinkimo, kadangi miesto turgus yra nedidelis, o prekybos centruose yra per mažas pasirinkimas, todėl dažniausiai jiems tenka važiuoti į kitus miestus, ar užsakinėti prekes internetu.

Vaikiškų drabužių parduotuvė, Ignalinoje, turėtų didelį privalumų. Kadangi jose prekiaujama vien vaikiškais drabužiais ir avalyne, dėl to tėveliai išvengia blaškymosi po įvairius skyrius prekybos centruose, ieškodami kuo papuošti savo atžalą. Ypač tokias parduotuves vertina greitai po gimdymo į darbus grįžusios, laiko nebeturinčios, apsipirkinėti nemėgstančios mamytės. Taip pat, tai puiki vieta jaunos šeimos artimiesiems ar draugams išrinkti dovaną vaiko gimimo, krikštynų, gimtadienio ar kitomis progomis. Užėjus į tokias parduotuves nereikia nerimauti dėl drabužėlių dydžių, nes jose dažniausiai prekiaujama drabužiais, skirtais įvairaus amžiaus vaikams. Pasirinkimas itin platus, galima rasti kuo papuošti ir ką tik gimusį kūdikį, ir į mokyklą besiruošiantį vaiką.

Mano verslo idėja bus unikali tuo, jog visas dėmesys bus sutelktas į kliento poreikius. Asortimentą nuolat pildysim naujais, stilingais, kokybiškais rūbeliais bei avalyne, taip pat atsižvelgsime ir į klientų pasiūlymus bei pageidavimus. Žinoma, kokybiškų, naujų drabužėlių kainos neretai atgraso tėvelius, todėl atsižvelgiant į tai, lojaliems klientams bus taikomos nuolaidos, bus organizuojami įvairūs konkursai ir akcijos, tad šioje parduotuvėje tėveliai turės galimybę išsigyti kokybiškas, stilingas, naujas prekes už prieinamą kainą.

Parduotuvėje bus galima rasti rūbelių bei avalynės kūdikiams ir vaikams iki 12 metų (kartais ir vyresniems). Drabužėlių bei avalyne bus galima įsigyti tokių firmų, kaip Carter‘s, Early Days, H&M, Hello Kitty, Next, Disney, Zara taip pat ir kitų firmų rūbelių, kurie stilingumu ir kokybe nenusileis pastariesiems.

Savo kuriamai įmonei parinkau pavadinimą “Mažųjų pasaulis”, įmonėje bus prekiaujama vaikiška apranga, todėl pasaulis pavadintas būtent „mažųjų“. O „pasaulis“ todėl, kad galbūt ateityje nuspręstume prekiauti, ne vien vaikiška apranga, o ir kitomis vaikiškomis prekėmis.

  • Microsoft Word 139 KB
  • 2015 m.
  • 27 puslapiai (5531 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabija
  • Vaikiškų drabužių parduotuvė verslo planas
    9 - 1 balsai (-ų)
Vaikiškų drabužių parduotuvė verslo planas. (2015 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaikisku-drabuziu-parduotuve-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 03 d. 02:31
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo