Vaikiškų knygų recenzijos


Vaikiškų knygų recenzijos.


Ši knyga labai žaisminga. Kalbama apie daiktų sužmogėjimą. Be to, ji nėra sudėtinga. Joje viskas aišku iš karto, vos tik pradėjus skaityti. Skaitydama šia knygą su vaikais (4-5 metų) sulaukiau labiau įdomaus vakaro po knygutės paskaitymo. Vaikai žaidė, kad kedės jų draugai,barė vienas kita, kad negalima mušti stalo, nes jam skauda ir t.t..

Knygoje – 14 žaismingų, pasakaičių apie meškas, viena lokio lopšinė, 15 mįslių apie meškas. Labai gražios meškučių, paukštelių, bitučių iliustracijos. Kurios pritraukia vaikų dėmesį. Pasakaitės mano nuomonę, nelabai tinka vaikams, man per grubūs palyginimai pvz: dėl svorio. surado plyšį tvoroje, bet negalėjo pro jį kieman įsibrukti. Mat jis jau buvo didelis rudas gauruotas senbernaras„ Pavartyti labai gražu, bet savo vaikui neskaityčiau.

Trumpų pasakojimų rinktinė apie gyvūnus, paskaičius šia rinktinę galimą atskirti išskirtiną autoriaus braižą. Knygelėje autorius pateikia trumpas istorijas apie gyvūnus, autorius sudomina tuo jog istorijas parašyti paskatino daiktai esantys jo namuose. Skaitydama ne kart nusišypsojau, pagalvojau, kaip miela. Nuostabios knygelės iliustracijos, paties autoriaus. Piešiniai tikslūs, kruopštūs ir labai detalūs, viskas smulkiai pavaizduota, nepasaisant to galima iliustracijos įžvelgti ir atsiskleidžiančią fantaziją.

L. Gutauskas „AUKSINĖ ŠIAUDŲ ŠVIESA“ . Tai trumpos pamokančios pasakaitės vaikams.Manau jo labiau tinka jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Nors autorius pavadinęs kųrinius pasakėlėmis, man jie labiau primena sakmes. Leonardo Gutausko tekstų kūrimo užuomazga – klausimai, kuriuos rašytojas pateikia skaitytojams: „Kodėl kiaulė vis į žemę žiūri? Kodėl vėžys atbulas plaukia? Kodėl kuosos galva žila? Kodėl avinas raguotas, o avelės – beragės. Vaikas atsakymą gali rasti perskaitęs pasakaitę. Knygelę iliustarvo pats autorius, mano manymu iliustracijos sudėtingos, tačiau skaitant tekstą, galima sietį jį su iliustracija.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1465 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ela
  • Vaikiškų knygų recenzijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaikiškų knygų recenzijos. (2017 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaikisku-knygu-recenzijos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 19:30
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo