Vaiko elgesio ugdymas vaikų darželyje


Įvadas. Dėstymas. Grupės veikla. Veikla kampeliuose. Šventės vaikų darželyje. Vaikų auklėjimas įvairiuose pasaulio šalyse. Apibendrinimas. Pabaiga. Literatūra.

Japonijoje su vaikų iki septynerių metų elgemasi lyg su Dievų.Vaikui nieko nedraudžia ,leidžiama jam tyrinėti pasaulį savarankiškai. Tiesiog leidžiama i vaikui pasiekti savo pačių interesus ir daryti tik tai, kas jam yra arčiau sielos.

Griežtumas prisijungęs Didžiosios Britanijos. Iki XX amžiaus pabaigojos daugelyje darželių šioje šalyje praktikuojamos fizines bausmes , kuriuos yra laikomos labiausiai reikšmingomis ir veiksmingasiu būdu paaiškinti savo vaikui , kaip elgtis nereikia . Iki šios dienos,Britų motinos mano, kad per daug išlepintass vaikas , negali būti, tada bus sunku prisitaikyti prie gyvenimo su realiu pasauliu. Griežtumas , elegancija ir gebėjimas kontroliuoti save , bet kokiomis aplinkybėmis ir nepriekaištingos manieros - tai, ką mes turėtume mokyti vaiką nuo vaikystės.

Korėjiečiai teigia ,kasd vaikus iki 7 metų reikia lepinti,leisti jiems daryti viską ko tik jie nori.Nes suaugę jie jau nebegalės patyrti to,ko ne patyrė vaikystėje.Jie nori,kad jų vaikai džiaugtusi gyvenimų.

Visiškai priešinga ir ,ir ką kitą mano - italai . Šie geri žmonės mano, kad vaikas yra iki trisdešimties metųvaikų..Italai teigia,kad darželis - tai vargšams ,vaikas turi augti šeimoje , mano Italijos tėvai .

Tėvai Indijoje manoe, kad visų fondų fondas - tai malonumas . Pagrindinis reikalavimas vaikams - būti natūraliais ir simpatiškais visų gyvų būtybių žemėje atžvilgių. ne tik panašiais, į r gyvūnųs , paukščiųs ir net augalųs . Taivienintelis būdas link harmonijos ir laimės.

Mano manymų vaikų elgesys yra tinkamai ugdomas vaikų darželyje.Namuose augindami ir prižiurėdami savo vaiką,mes negalėsime jam duoti visko tuo,ką jis gautų vaikų darželyje.Darželyje vaikai bendrauja tarpusavy,jie dalijasi savo įspudžiais,išgyvenimais.Mes ne visada galime suprasti to ką mums nori pasakyti vaikas.Juk mes suaugę matome pasauli visai kitomis spalvomis.Vaikas darželyje išmoksta labai svarbių dalykų ,kurie jam vėliau padės gyvenime.Yra vaikų kurie ne visada nori eiti į vaikų darželį tačiau yra būdų kaip galima su tuo susitvarkyti:

  • Pedagogika Referatas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2016 m.
  • 6 puslapiai (1609 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justyna
  • Vaiko elgesio ugdymas vaikų darželyje
    10 - 7 balsai (-ų)
Vaiko elgesio ugdymas vaikų darželyje. (2015 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiko-elgesio-ugdymas-vaiku-darzelyje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:26
×