Vaiko emocijų ir elgesio ugdymas žaidybinių užsiėmimų metu


Vaikų emocijų ir elgesio ugdymas žaidybinių užsiėmimų metu. Įvadas. Praktinės veiklos tikslas ir uždaviniai. Žaidimai. Žaidimas „Baimė“. Žaidimas „Pykčio laiptai“. Vaikai klausosi pamokančios istorijos apie meškiuką ir kiškį. Keturi pykčio suvaldymo laipteliai. (kuriais pasinaudojo meškiukas). Išvados. Literatūra.

Tikslas – patrauklia žaidybine veikla ugdyti vaiko emocines ir elgesio savybes. Uždaviniai: Stebėti ir pažinti vaikų emocijas, remiantis praktine ir literatūrine patirtimi, udgyti probleminio elgesio vaikus per žaidimus: skatinti įvairiose situacijose priimti tinkamus sprendimus; suprasti kito jausmus, padėti suvaldyti pyktį, baimę ir kitas nemalonias emocijas.

Audronės Putauskienės žaidimai: „Nuotaika“, „Intonacija“, „Vardas ir nuotaika“ (moko pažinti skirtingas emocijas ir jas reikšti). Vidos Kazragytės žaidimai: „Linksmieji varliukai“, „Kartu-smagu“ (moko draugiškumo, bendravimo, savitarpio pagalbos santykių). Nijolės Grinevičienės judrieji žaidimai: „Spąstai“, „Spalvoti kiaušiniai“, „Akla višta“, „Trečias bėga“, „Katinas ir žvirbliai“. (suteikia džiaugsmo, gerų emocijų). Vidos Kazragytės vaidybiniai žaidimai: „Ožiukai“, „Aš nemoku“, „Mano kortelė“ (moko vertinti draugystę, kontroliuoti savo elgesį, suprasti kitų poelgius, nebijoti reikšti savo mintis).

  • MS PowerPoint 3220 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (349 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabriele
  • Vaiko emocijų ir elgesio ugdymas žaidybinių užsiėmimų metu
    10 - 2 balsai (-ų)
Vaiko emocijų ir elgesio ugdymas žaidybinių užsiėmimų metu. (2014 m. Rugsėjo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiko-emociju-ir-elgesio-ugdymas-zaidybiniu-uzsiemimu-metu.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 17:08
×