Vaiko fizinės raidos ugdymo praktinė užduotis


Lopšelinukai 5m. tyrinėja , pavadina gyvūnus , daiktus , jų atvaizdus KETVIRTAS ŽINGSNIS. Savaitės diena veiklos. Grupės veikla. Bendravimo erdvė. Kodėl planavai būtent taip. Kodėl pasirinkai tokį turinį , aplinką. Ką tai davė vaikams. Kaip aš jaučiuosi. Kaip jautėsi vaikai. Iš kur apie tą veiklą sužinojau. Ar buvo galima viską atlikti geriau. Judrioji erdvė. Stalo žaidimo erdvė. Aplinkos erdvė.


Jaučiuosi suteikusi vaikams džiugių akimirkų , skatinau susidraugauti su grupės vaikais, sudariau vaikams teigiamą įspūdį apie kiekvieną žaislą ,per bendravimo,klausymo,dalinimo.

Iš pradžių vaikai nedrąsiai bendrauti su grupės vaikais, vėliau ėmė tyrinėti žaislą , piešia save, jau pratinosi bendrauti su kitais vaikais ir dalinosi žaislus.

Siekiau,kad vaikai gebėti pavadinti pagrindines kūno dalis ir jas pavaizduoti žmogaus piešinyje. Skatinau džiaugtis ,linksmintis, pajusti emocijas teigiamas.

Skatinau vaikus domėtų ir suvokti, kuo šeimos yra panašios ir kuo skiriasi.Ugdyti vaikų gebėjimą dalintis turima informacija. Įgyti gebėjimą susirasti veiklą grupėje. Dalintis patirtimi apie savo mamos ir tėčio darbus. Lyginti šeimas pagal šeimos narių skaičių.

Žaidžia apie šeimą. (auklėtoja dalyvauja žaidimuose ir stengiasi išsiaiškinti žaidimų turinį ir vaikų gebėjimų lygį).Bendraujame kuo šeimos skiriasi, vaikai atneša savo nuotraukas šeima. Toliau mokosi veiklos kampeliuose esančių žaidimų taisyklių.Toliau tobulina savo gebėjimą sutvarkyti po žaidimų žaislus, padedant juos pagal sutartinius ženklus į vietą. Žaidžia žaidimą ,,Sukasi raidelė vidury ratelio” .Likę vaikai spalvina savo portretus.

Ryto rate kalbėjosi apie boružę, bitę, drugelį, vorą, musę; susipažino su jų gyvenimo ratu. Skaito knygelę apie boruželės pasakas. Ėjome i pievą ir ieškome vabzdžius , lietė ,tyrinėja. Daro kolekcija.

Laviname smulkiąją motoriką. Statome pasirinktam vabzdžius aptvarėlį . Grupuojame vabzdžių paveikslėlius pagal jų dydi , dideli ir maži: boružėlė , musė, vorą.

  • Pedagogika Tyrimas
  • Microsoft Word 1096 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1340 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vaiva
  • Vaiko fizinės raidos ugdymo praktinė užduotis
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaiko fizinės raidos ugdymo praktinė užduotis. (2016 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiko-fizines-raidos-ugdymo-praktine-uzduotis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:42
×