Vaiko gerovės valstybės politikos koncepcija ir valstybinė šeimos politikos koncepcija Dokumentų analizė


Vaiko gerovės valstybės politikos koncepcija ir valstybinė šeimos politikos koncepcija. dokumentų analizė. Valstybinė šeimos politikos koncepcija. Koncepcijos tikslai. Šeimos raidos ir šeimos gyvenimo sąlygų problemos. Valstybinės šeimos politikos veiksmų kryptys. Koncepcijos įgyvendinimas. Vaiko gerovės valstybės politikos koncepcija. Vaiko gerovės įgyvendinimo siekiai. Gairės koncepcijos įgyvendinimo strategijai. Išvados. Rekomendacijos.


Vaiko gerovės valstybės politikos koncepcija ir valstybinė šeimos politikos koncepcija dokumentų analizė.

Šeimos politikos koordinavimas. Šeimos tyrimų ir stebėsenos srityje. Socialinių paslaugų srityje. Švietimo srityje. Planuojant žmogiškuosius išteklius. Planuojant ir skirstant finansinius išteklius. Visuomenės informavimo srityje. Šeimos politikos teisinis reglamentavimas.

Man patraukliai atrodo Estijos individualistinis požiūris - Estijos šeimos politika yra grindžiama universalumo principu ir valstybės parama yra garantuojama visiems vaikams, nepriklausomai nuo to, kokioje šeimoje jie gyvena. Be to, ne tik šeima, bet ir visuomenė yra atsakinga už vaiko gerovę. Toks požiūris yra būdingas Šiaurės šalims, kur politikos priemonės yra nukreiptos į individą, bet ne į šeimą ir formuojama palanki vaikui (o taip pat ir šeimai) aplinka. Kol Lietuvoje sprendžiama šeimos samprata, kitos šalys dirba.

  • MS PowerPoint 106 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (459 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lijana
  • Vaiko gerovės valstybės politikos koncepcija ir valstybinė šeimos politikos koncepcija Dokumentų analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Vaiko gerovės valstybės politikos koncepcija ir valstybinė šeimos politikos koncepcija Dokumentų analizė. (2016 m. Birželio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiko-geroves-valstybes-politikos-koncepcija-ir-valstybine-seimos-politikos-koncepcija-dokumentu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:25
×