Vaiko kalba pirmaisiais gyvenimo metais.


Įvadas. Vaiko kalba pirmaisiais gyvenimo metais. Kalbos mokymosi etapai. Kalbos raidos rodikliai nuo gimimo iki 1mėn. „Autonominės“ kalbos samprata. „Motiniškos “ kalbos samprata. Vaiko kalba antrais-trečiais gyvenimo metais. Kalbos rodikliai antrais – trečiais gyvenimo metais. „Egocentrinės“ kalbos samprata. Vaiko kalba ketvirtaisiais- penktaisiais gyvenimo metais. Kalbos rodikliai ketvirtaisiais- penktaisiais gyvenimo metais. Vaiko kalba penktaisiais –šeštais gyvenimo metais. Kalbos rodikliai penktaisiais- šeštaisiais gyvenimo metais. Kalbėjimo trūkumai ir jų šalinimas. Mikčiojimo šalinimas. Ankstyvojo amžiaus vaikų kalbos ugdymo bruožai. Teorijos, aiškinančios kalbos raidą. Kalbos raidos teorijų aiškinimas. Išvados. Literatūra.

Šio referato tema- vaiko kalbos charakteristika nuo gimimo iki mokyklos. Mano šio darbo tikslas yra atskleisti sudėtingo ir ilgo kalbos proceso mokymo etapus, kalbos ugdymo ypatybės, o taip pat plačiau išsinagrinėti kalbos sutikimus ir jų šalinimo būdus ir galimybės. Vaiko kalba, tai kai lobynas, spalvingas, kupinas džiaugsmo ir melodingumo. Kad vaikas galėtų greičiau ir laisviau pradėti kalbėi, reikia, kad suaugę suteiktų ir sudarytų aplinką, sąlygas. Vaikas turi plėtoti savo kalba, būdamas mylimas, saugojamas ir globojamas.

  • Pedagogika Referatas
  • Microsoft Word 49 KB
  • 2014 m.
  • 31 puslapis (6987 žodžiai)
  • Alina
  • Vaiko kalba pirmaisiais gyvenimo metais.
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaiko kalba pirmaisiais gyvenimo metais.. (2014 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiko-kalba-pirmaisiais-gyvenimo-metais.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 10:10
×