Vaiko, pasižyminčiu agresyviu elgesiu, situacijos analizavimas


Vaiko, pasižyminčiu agresyviu elgesiu, situacijos analizavimas.


SITUACIJA. Ryte atėjus į mokyklą, dar prieš nuskambant pirmajam skambučiui, 1b klasėje išgirdau vaikų triukšmą ir verkiančią mergaitę. Sutrikusi nuėjau pasižiūrėti ir pasidomėti kas ten vyksta. 7 metų berniukas pyko, šaukė, kad nenori eiti į mokyklą ir spardė savo bendraklasės mergaitės kuprinę. Mokytoja mėgino raminti berniuką, tačiau šis tik dar garsiau pradėjo šaukti, rėkti.

SITUACIJOS APIBŪDINIMAS. Berniukui isterija, neklauso, negirdi , nereaguoja į mokytojos pastabas, šaukia rėkia. Mokytoja nuramino mergaitę, paaiškinusi jai, kad bendraklasis pyksta ne ant jos ir kuprinę spardė dėl kitų priežasčių. Mergaitė nusiramina, nustoja verkti, stebi situaciją. Kiti klasės vaikai sutrikę, susirūpinę, susigūžę, drąsesni bando mėgdžioti agresyvaus berniuko elgesį ir pasišaipyti. Mokytoja ir toliau mėgina sudrausminti, sugėdyti „neklaužadą“, tačiau vaikas išlieka piktas ir agresyviai nusiteikęs. Iškviečiama soc. darbuotoja, taip pat paskambinama berniuko mamai ir parašoma jos atvykti. Praėjus 15 min. atvyksta berniuko mama, iki to laiko vaikas aprimsta, tačiau nebendrauja su aplinkiniais. Pamatęs mamą berniukas puola jai į glėbį ir pradeda verkti. Mama jį nuramina ir pokalbis persikelia iš klasės į soc. darbuotojos kabinetą (berniukas lieka klasėje).

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (816 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edita
  • Vaiko, pasižyminčiu agresyviu elgesiu, situacijos analizavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaiko, pasižyminčiu agresyviu elgesiu, situacijos analizavimas. (2020 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiko-pasizyminciu-agresyviu-elgesiu-situacijos-analizavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 04 d. 11:25
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo