Vaiko slauga planas


Vaiko slaugos planas. Oda , gleivinės. Periferinės kraujotakos įvertinimas. Valgymas , gėrimas. Valgo , geria. Slaugos diagnozės Slaugos tikslai Atlikti slaugos veiksmai Galimi slaugos veiksmai teoriniu aspektu.


Ligos anamnezė:Mama pasakojo, kad pusryčių metu pasidarė puodelį arbatos ir pastatė ant stalo. Tuo metu, kai ji darbavosi virtuvėje vaiko nebuvo, jis buvo gretimame kambaryje žaidė. Nepastebimai vaikas atėjo į virtuvę ir pagriebė už puoduko. Puodukas virto ir vaikas apsipylė arbata dešinės pusės ranką nuo peties iki pirštų, taip pat apsipylė ir krūtinę. Vaikas buvo aprengtas plonais drabužiais. Vaikas iš skausmo krito ant žemės, verkė. Mama greitai su drabužiais pakišo jį po šaltu vandeniu, laikė apie 15min. Vėliau nuėmė drabužius ir pamatė, kad ant krūtinės srities yra labai paraudusi oda, o ant dešinios rankos nuo peties iki plaštakos matosi pūslelės, ranka labai raudona ir karšta. Iškvietė GMP, kuri davė vaikui 5ml Ibuprofenum suspensijos,pristatė į ligoninę. Vaikas su mama ligoninėje guli nuo 2016-05-04d. Dabar stebimas vaiko sveikimo periodas.

1.Bendravimas. Nors vaikas ir jaučia skausmą nuplikytose vietose, jis bendrauja noriai,moka gerai kalbėti. Sugėrus vaistus nuo skausmo, dar vis jaučia nedidelį skausmą- dirginimą nudegintose vietose.

2. Oda, gleivinės.Odos spalva yra paraudusi, ties nudegusiu plotu odos spalva yra raudona.Odos drėgnumas ir elastingumas yra geras, jokių bėrimų ir kitokių pažeidimų (išskyrus nudegimų vietas) nėra. Ant dešiniojo peties, dilbio ir plaštakos priekinių paviršių matomos pūslelės, kurios išsidėstę netaisiklingai, pripildytos skaidraus serozinio ir drumsto skysčio.Ant krūtinės dešinės pusės priekinio paviršiaus matomas tik paraudimas, pūslyčių nėra. Burnos gleivinė ir liežuvis drėgni. Kairės rankos dilbio srityje įstatytas PVK. Žaizdos uždengtos tvarsčiu.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1241 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintare
  • Vaiko slauga planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaiko slauga planas . (2017 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiko-slauga-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 20 d. 14:26
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo