Vaiko socializacija skaidrės


Modernioji socializacija referatai. Modernioji socializacijos referatai.

Psichologijos skaidrės. Įvadas. Socializacija. Sėkminga socializacija. Specialiųjų poreikių vaikų institucinės socializacijos prielaidos. Specialiųjų poreikių vaikų institucinės socializacijos modelis. Specialiųjų poreikių vaikų bendravimo prielaidų plėtra. Išvados. Literatūros saršas.


SOCIALIZACIJA Socializacija yra procesas, kurio metu žmogaus kūdikiai pradeda įgyti įgūdžių, būtinų atlikti jų visuomenėje veikiančios narys, ir įtakingiausių mokymosi procesas gali patirti. Skirtingai nuo kitų gyvųjų rūšių, kurių elgesys yra biologiškai nustatyti, žmonės reikia socialinę patirtį, mokytis savo kultūrą ir išgyventi. Nors kultūros kintamumas pasireiškia veiksmų, papročiai ir elgsenos visas socialines grupes (visuomenės), svarbiausias kultūros išraiška yra nustatyta individualiu lygmeniu. Ši sąvoka gali atsirasti tik po to, kai asmuo buvo socializuojasi jo tėvų, šeimos, išplėstinės šeimos, ir didesnius socialinius tinklus. Tai refleksyvus tiek mokymosi ir mokymo procesas, kaip kultūros ir socialinės charakteristikos pasiekti tęstinumą. Daugelis mokslininkų teigia, socializacija iš esmės atspindi visą procesą, mokymosi visą gyvenimą ir yra pagrindinė įtaka elgesio, tikėjimo ir suaugusiųjų veiksmai, taip pat vaikų.

Žmogaus kūdikiai gimsta be jokios kultūros. Jie turi būti transformuoti pagal jų tėvų, mokytojų ir kitų kultūros ir socialiai sugeba gyvūnų. Vadinama socializacijos procesas įgyti kultūrą     . Socializacijos metu mes išmokti kalbą mes gimstame, taip pat vaidmenis, mes žaisti gyvenimą kultūros . Pavyzdžiui, mergaitės sužinoti, kaip turi būti, dukros, seserys, draugai, žmonos ir motinos. Be to, jie mokosi apie profesinių vaidmenų, kad jų visuomenė parduotuvėje už juos. Mes taip pat mokytis ir paprastai priimti mūsų kultūra normas     per socializacijos procesą.

Sėkminga socializacija gali sukelti visuomenėje vienodumas.

  • Psichologija Skaidrės
  • 2012 m.
  • Lola
  • 12 puslapių (1295 žodžiai)
  • Psichologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 88 KB
  • Vaiko socializacija skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Vaiko socializacija skaidrės. (2012 m. Lapkričio 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/vaiko-socializacija-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 09:17