Vaiko sveikata


Įvadas. Agresyvaus elgesio vaikystėje samprata. Agresyvaus vaiko charakteristiką. Berniukų agresija labiau matoma. Šeimos įtaka. Bendraamžių įtaka. Masinių informacijos priemonių įtaka. Paprastai išskiriami trys pagrindiniai netinkamo, agresyvaus elgesio šaltiniai. Kokį vaiką galima vadinti agresyviu. Iš kur atsiranda agresyvūs vaikai. Ką daryti, kai vaikas elgiasi netinkamai ir agresyviai. Kaip elgtis kai vaikas pyksta.

Tikslas: išanalizuoti iš kur atsiranda vaikams agresyvus elgesys.

Jeigu jūsų vaikas pasidarė šiurkštus, grasina jums, skriaudžia kitus vaikus, neskubėkite daryti išvadų dėl jo "agresyvaus charakterio". Iš pradžių jį atidžiai stebėkite ir pasistenkite suprasti, iš kur kyla jo agresija. Mažylis audringai reiškia savo nepasitenkinimą nekreipdamas dėmesio, kaip tai atrodo iš šalies. Jis gali rėkti viduryje miesto, griūti ant žemės parduotuvėje... Tėvams gėda dėl tokio elgesio, ir jie maldauja liautis, barasi, net pliaukšteli per sėdynę. Rezultatas - dar daugiau agresijos. Agresyvus trimečio elgesys - tai veikiau protestas prieš suaugusiųjų valdžią. Nubausto mažylio pyktis dar labiau išauga. Dabar jūsų atžala elgsis blogai tyčia.Jeigu jūs neištversite ir jam nusileisite, - vaikas perpras, kokiu būdu galima pasiekti geidžiamo rezultato, ir toks elgesys įsitvirtins ilgam. 4-5 metų vaikas jau sugeba kontroliuoti savo emocijas atsižvelgdamas į socialines normas. Jis jau supranta, kaip galima elgtis, o kaip ne. Po 5-6 metų agresyvus vaiko elgesys - tai jau specifinė jo bendravimo su kitais žmonėmis forma.

  • Sveikata Referatas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (3197 žodžiai)
  • Aiste
  • Vaiko sveikata
    10 - 8 balsai (-ų)
Vaiko sveikata. (2015 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiko-sveikata.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:22
×