Vaiko vystymasis iki 12 mėnesių


Kūno kultūros referatas. Įvadas. Fizinis vystymasis. Kūdikis mokosi sėdėti, ropoti, vaikščioti. Pojūčių vystimasis. Regėjimas. Klausa. Rankų judesiai. Žaidimai, įgūdžiai, emocijų raiška. Žaidimai. Fiziniai žaidimai. Bendravimo įgūdžiai. Emocijų raiška. Išvados. Literatūros sąrašas.


Vienas įspūdingiausių dalykų, kurį patiria tėvai, yra stebėjimas, kaip vaikas iš bejėgio naujagimio tampa savarankišku mažyliu. Beveik kiekvieną dieną kūdikis įgyja naujų įgūdžių ar patobulina jau esamus gebėjimus - išmoksta vaikščioti, kalbėti, suvokia savo vardą ir tobulėja kaip asmenybė. Jis jau turi savo nuomonę apie tai, kokie žaislai, valgiai ir žaidimai jam patinka, kokie ne, pamėgsta arba nekenčia maudymosi ir galvos plovimo. Jau ankstyvame amžiuje yra padėti socialinio gyvenimo pamatai, vaikas išmoksta bendrauti ir tinkamai elgtis. Vaiko vystymuisi ypatingai svarbūs yra jo pirmieji gyvenimo metai, per kuriuos kūdikis mokosi žaisti, atskiria garsus, sugeba atsisėsti, taria pirmuosius žodžius.

Vaiko vystymasis iki 12 mėnesių. (2014 m. Gegužės 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/vaiko-vystymasis-iki-12-menesiu.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 11:42