Vaikų darželio kultūros analizė


Įvadas. Skuodo vaikų lopšelio- darželio struktūra ir veiklos. Skuodo vaikų lopšelio, darželio „ Saulutė“ misijos ir strategijos atitikmens vertinimas. Darbuotojų pagarbos savo veiklai ir pasitenkinimas savo darbu vertinimas. Organizacijos darbuotojų motyvacijos sistemos vertinimas. Skuodo lopšelio- darželio „Saulutė“ vystymosi vertinimas. Literatūra.

Organizacijos kultūros sampratą nagrinėjo daugelis autorių. Mokslininkai įnešė skirtingą indėlį, apibrėždami sąvoką „organizacijos kultūra“. Skirtingi apibrėžimai kyla iš skirtingų sričių: sociologijos, antropologijos, organizacijų elgesio disciplinų, organizacinės komunikacijos, valdymo mokslo pateikia kai kurių autorių organizacijos kultūros apibrėžimus (Guščinskienė, 2000). Baker pastebi, kad organizacijos kultūros apibrėžimai daugiausia redukuoti į organizacinės kultūros lygių išskyrimą ir stiprių kultūrų palyginimą su silpnosiomis. Organizacinėje literatūroje pažymima, kad: kultūra yra būtina ir sėkmingiems organizacijos pokyčiams, ir žmogiškojo kapitalo vertės padidinimui. Apibendrinant galime teigti, kad vis daugiau atsiranda organizacijų, turinčių apgalvotą savo veiklos tikslą, uždavinius, vizija, kad geriau vyktų visas darbas, o tai taip organizacijos skatina suteikti kuo didesnį dėmesį ir skirti organizacijos kultūrai, nes ji atlieka daug funkcijų, o daugelis jų naudingos ir organizacijai, ir darbuotojui.

Ugdymo forma darželyje – dieninė. Specialiojo ikimokyklinio ir specialiojo priešmokyklinio ugdymo forma – savaitinė. Vaikai su negale į lopšelį, darželį atvežami ir išvežami iš darželio ir į jį lopšelio, daželio transportu. Iš viso šiame darželyje šiuo metu dirba 45 darbuotojai, mokosi 252 vaikai, specialiojo ugdymo grupėje yra 32 vaikai, šie vaikai dažniausiai čia paliekami visai savaitei ir namo išsivežami tik penktadieniais. Specialiojo ugdymo vaikų grupėse nuo 3 iki 6 metų esantys sutrikimai: Dauno sindromas, kompleksinė negalia, intelekto sutrikimas, sulėtėjusi raida, kalbos sutrikimai, dėmesio sutrikimai, cerebrinis paralyžius.

  • Microsoft Word 62 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (1282 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Vaikų darželio kultūros analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
Vaikų darželio kultūros analizė. (2015 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-darzelio-kulturos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 08:00
×