Vaikų darželis mokyklėlė verslo planas


Vaiku zaidimo kambario verslo planas. Verslo planas vaiku zaidimu kambarys.

Privatus darželis – mokyklėlė ,,Snieguolė“. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindimas. Įmonės istorija. Pagrindiniai duomenys apie įmonę. Įmonės tikslai. Rinka. Rinkos apibūdinimas. Konkurencijos analizė. Konkurentų palyginimas. Įmonės vietos pagrindimas. Rinkodaros planas. Paslauga. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Pardavimų prognozė. Veiklos paslaugos planas. Gamybos paslaugų proceso aprašymas. Patalpos ir įranga. Tiekėjai. Vadyba. Įmonės darbuotojų atlyginimai. Finansai. Sąnaudų straipsniai. Pinigų srautų sąmata. Rizikos įvertinimas. Išvados. Literatūra.

UAB ,, Snieguolė“ veiklos pobūdis – vaikų auklėjimas, užsiėmimas su jais, lavinimas. Gavus banko paskolą ir pačiai sukaupus kapitalo, atsirado galimybė įsteigti tokį darželį – mokyklėlę. Čia bus galima vaikus palikti kelioms valandoms ar visai darbo dienai. Taip bus galima palikti penktadieniais vakarais, kad tėveliai galėtų skirti laiko savo pramogoms, bei bus galima čia kelti gimtadienio vakarėlius.

Idėja kilo kai grįžome atostogauti į Telšius pas močiutę ir pakalbėjusius su pažįstamomos mamomis, paaiškėjo, kad yra tik vienas žaidimų kambarys, kuriame vaikus galima palikti tik iki 3valandų, per dieną. Jų tai netenkina, nes kai kurios turi išvažiuoti į studijas, darbus, darželiuose nepriima vaikų, o giminaičiai neturi galimybių prižiūrėt.

Priimtume vaikus 2 – 6 metų, nepaisant jų religijos ar lyties.Jei reikėtų susitarus galima priimti ir iki 2metųGrupėje galėtų būtį 8 – 12 vaikų. Darželis – mokyklėlė būtų Telšuose, Kosmonautų rajone, nuosavame dviejų aukštų name. Mus rasti lengva, nes mažas miestas, viskas žinoma, lengvas privažiavimas.

Patirties prižiūrėti vaikus, turiu. Pati turiu dukrą, mažą sesę ir esu buvus auklė. Veikla bus pradėta 2014 01 02. Darbuotojai bus samdomi tik su išsilavinimu, rekomendacijomis (kurias patikrinsiu ) ir stebėsiu kaip bendrauja, elgiasi su vaikais. Taip pat kreipsime didelį dėmėsį į ugdymą, kurį planuosime patys. Naudosime lietuvišką ,, Vėrinėlio“ ugdymo programą, bei kitas pažasngias programas kaip Valdorfo, Montessori.

Esant poreikiui pasiūlysime logopedo, bei kitų reikalingų specialistų paslaugas.

Misija – emociškai saugiai besijaučiantis, savo ritmu tobulėjantis, sveikai besimaitinantis, kas dieną gryname ore bėgiojantis, meile ir dėmėsiu apsuptas vaikas, kuris nori grįžti į darželį.

Vizija – institucija teikianti aukšto lygio paslaugas.

Vartotojai taip pat svarbus įmonės pelnui ir sėkmingam darbui, kaip konkurentai ar įmonės vietos parinkimas.

Svarbiausios konkurentų ypatybės:

Darželis – mokyklėlė bus įkurtas privačiame namie Amaliuose. Čia įsikūrusių daug šeimų, todėl joms bus patogu palikti savo vaikus, netoli namų.

Mus nesunku rasti, net pirmą kartą atvažiavus.

Yra uždaras kiemas, kolkas tik žolytė, pavasarį imsime įrenginėtį žaidimų aikštelę, sūpynes, čiuožyklą.

Visą teritoriją juosia saugi aukšta tvora, su rakinamais vartais. Taip pat yra automobilių aikštelė, kur tėvėliai galės pasistatyti automobilius.

Kieme su vaikučiais pavasarį vazonuose sodinsime gelytes ir vaisius, bei daržoves, vasarą džiaugsimės žiedais, o rudenį rinksime derlių.

Įmonės uždavinys – nustatyti kaina, kuri tenkins vartotoją ir padengs visas suteikiamos paslaugos išlaidas, bei duos pelną.

Žinoma, atsižvelgisim ir į konkurentų kaina, bei jų siūlomas paslaugas.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2015 m.
  • 22 puslapiai (2957 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedrė
  • Vaikų darželis mokyklėlė verslo planas
    8 - 2 balsai (-ų)
Vaikų darželis mokyklėlė verslo planas. (2015 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-darzelis-mokyklele-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 29 d. 02:59
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo