Vaikų dienos centras Atvejo analizė


Insitucijos pristatymas. Atvejo analizė. Vertinimas. Problemos nustatymas ir apibūdinimas. Veiklos planavimas. Plano įgyvendinimo trukmė ir priemonės.


Kiek pastebėjau Ervinas linkęs meluoti, apgaudinėti, dažnai išsigalvoja nebūtų dalykų, kad išsisuktų nuo bausmės arba sukeltų gailestį ir užuojautą, gautų vienokios ar kitokios naudos. Jis meluoja, norėdamas nuslėpti šeimos problemas, pateisinti savo tėvų netikusį elgesį, norėdamas pats išsisukti nuo bausmės ir pan. Šiam vaikui būdingas interesų siaurumas. Pagrindinė vertybė gyvenime, jo požiūriu, yra pinigai, todėl visos jo pastangos ir mintys nukreiptos į tai, kaip ir iš kur jų gauti. Tai stumia jį į nusikalstamą veiklą.

Ervino šeimoje visi vaikai yra nuo skirtingų tėvų , šiuo metu Ervinas gyvena su motina ir su jos vyru, Ervino patėviu. Šiuo metu motina niekur nedirba, yra prisiregistravusi bedarbių biržoje, ieško darbo. Ji gyvena iš socialinės pašalpos,gyvena socialiniame buste. Ji pati užaugusi vaikų namuose. Ervino tėvas yra miręs. Ervino pasakojimu, jo mama dažnai išgerianti .Valgyti namuose retai kada būna , berniukas valgo mokykloje ir dienos centre.

Problema ta, kad berniukas nelanko pamokų arba bėga iš jų. Mokytojai skundžiasi, kad vaikas labai blogai mokinasi. Didžiausia problema, kad berniukas vagia. Jo vagyste skundžiasi tiek mokytojos, tiek klasės draugai ir jų tėvai. Su juo niekas nenori bendrauti, nenori įsileisti į svečius, kadangi bijo, kad vaikas gali apsivogti. Taip pat vaikas rūko, geria ir kartais net naktimis negrįžta namo.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1045 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Vaikų dienos centras Atvejo analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Vaikų dienos centras Atvejo analizė. (2016 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-dienos-centras-atvejo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 03:10
×