Vaikų ir jaunimo rūbų prekyba, verslo planas


Turinys. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės vizija ir tikslai. Prekės ar paslaugos aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. Konkurentų analizė. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Prekyba. Trumpas paslaugų teikimo aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įranga. Transportas. Darbo jėga. Papildomos paslaugos. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos vertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. SSGG analizė. Alternatyvi veikla. Finansai. Lėšų šaltiniai ir jų panaudojimas. Ilgalaikis turtas ir jo nusidėvėjimas. Darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimas. Sąnaudų prognozė. Pardavimų prognozė. Savikainos prognozė. Pelno (nuostolių) prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Darbų grafikas. Priedai. Priedas. Registracijos pažymėjimas. Priedas. Įmonės antspaudas. Priedas. Patalpų išplanavimas. Priedas. Parduotuvės iškaba. Literatūra.


Veiklos sritis – mažmeninė vaikiškų ir paauglių iki 16 metų rūbų prekyba. Bet kokiai prekybai būdingi sezoniniai svyravimai. Mano įmonei šie svyravimai neturėtų labai jaustis, nes bus prekiaujama visiems metų laikams skirtomis vaikiškomis prekėmis. Savo klientams – vaikams ir paaugliams iki 16 metų amžiaus – įmonė teiks aukštos kokybės produkciją už prieinamą kainą.

Kuriant vaikiškų prekių parduotuvę Tauragėje, bus ieškoma naudos ne tik sau, bet ir aplinkiniams, tenkindama vartotojų poreikius sieks didinti prekybos apimtis, bei įvesti kuo daugiau naujų produktų į rinką.

  • Microsoft Word 451 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 37 puslapiai (5191 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Laura
  • Vaikų ir jaunimo rūbų prekyba, verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaikų ir jaunimo rūbų prekyba, verslo planas. (2019 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-ir-jaunimo-rubu-prekyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 14:57
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo