Vaikų iš socialinės rizikos šeimų integracija į visuomenę


Užimtas vaikas – išgelbėta šeima Vaikų dienos centras kuriamas Ąžuoliuko vaikų lopšelio – darželio patalpose. Projekto idėja. Projekte numatyta suteikti socialinę – psichologinę pagalbą mokyklinio amžiaus vaikams iš asocialaus elgesio. Problema. Po pamokų namo sugrįžę vaikai savo tėvus dažniausiai randa girtus. Projekto vykdytojai. Bendras projekto vykdytojų. Projekto vykdymo data. Projektas bus pradėtas vykdyti 2018 balandžio mėnesį. Projekto dalyviai. Projektą vykdo Vilkaviškio. Laukiami rezultati. Išvengsime valstybei brangių stacionarių paslaugų. Projekto įgyvendinimo etapai. Projektas tęstinis Projektas. Išvados. Vaikų ir paauglių problemos asocialaus elgesio šeimoje.


Vaikų dienos centras kuriamas Ąžuoliuko vaikų lopšelio – darželio patalpose. Centras veiks po pamokų nuo 13 iki 17 valandos. Vaikai gaus ne tik nemokamus pietus, bet ir patys mokinsis serviruoti stalą pietums. Dienos centru galės naudotis 10 vaikų, kuriame jie galės ruošti namų darbus, ir ugdyti kitus gyvenimo įgūdžius. Esant butinybei mums padės ir Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje dirbanti psichologė.

Projekte numatyta suteikti socialinę – psichologinę pagalbą mokyklinio amžiaus vaikams iš asocialaus elgesio, daugiavaikių ir sunkiai materialiai gyvenančių šeimų. Taip pat integruoti vaikus į visuomenę, savanoriams padedant vaikai būtu mokinami taisiklingai bendrauti ne tik tarpusavyje, bet ir su kitais juos supančiais žmonėmis, ko jie nemato savo šeimose. Vaikai būtų mokomi atlikti buities darbus, asmens higienos įgūžių .

Po pamokų namo sugrįžę vaikai savo tėvus dažniausiai randa girtus, ko pasekoje ir vėl sprunka į gatvę. Vaikų dienos centras padėtų išspręsti užimtumo problemą. Vaikai, augantys socialiai apleistose šeimose dažnai susiduria ir su bendravimo problemomis, jaučiasi atstumti, todėl paguodos ieško draugų tarpe, gatvėje. Ko pasekoje pradedama vagiliauti, metama mokykla. Siekiant, kad nors dalis vaikų atsiribotų nuo žmonių darančių blogą įtaką ir bandoma kurti vaikų dienos centrą.

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 3360 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (677 žodžiai)
  • Kolegija
  • Milda
  • Vaikų iš socialinės rizikos šeimų integracija į visuomenę
    10 - 2 balsai (-ų)
Vaikų iš socialinės rizikos šeimų integracija į visuomenę. (2017 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-is-socialines-rizikos-seimu-integracija-i-visuomene.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 07:35
×