Vaikų laisvalaikio centras Smaragdo miškas praktikos ataskaita


Įvadas. Praktikos uždaviniai. Verslo įmonės aplinkų elimentai. Įmonės verslo planas. Vadovo dienotvarkė. Darbuotojų motyvacija. Darbuotojų kontrolės procesas. Užduočių skirstymas10. Komunikavimas. Kvalifikacijos kėlimas, kompetencijų tobulinimas. Individuali užduotis.

Vadybinės veiklos praktiką atlikau vaikų laisvalaikio centre ,,Smaragdo miškas‘‘, VŠĮ geltonų plytų kelias. Tai – centras kuris veikia vaikų ir tėvų labui. Tėvai nuolat skubėdami ir besirūpindami savo vaikais, kartais pamiršta patys save, todėl šis centras puiki galimybė savo atžalas palikti keletui valandų saugioje, laisvoje aplinkoje. Taip pat šis centras puiki išeitis, kai skubiai prireikia savo mažyli palikti kieno nors globai.

,,Smaragdo miške‘‘ vaikai gauna ne tik priežiūrą, bet ir įvairiapusį lavinimą bei ugdymą, o taip pat ir galimybę puikiai, smagiai ir įdomiai praleisti laiką.

Susipažinti ir įvertinti verslo įmonės vadovo X dienos dienotvarkę.

Susipažinti ir išanalizuoti verslo įmonės darbuotojų motyvavimo procesą / sistemą.

Susipažinti ir išanalizuoti verslo įmonės darbuotojų kontrolės procesą / sistemą.

Susipažinti ir išanalizuoti kaip verslo įmonėje yra paskirstomos užduotys.

Susipažinti ir išanalizuoti verslo įmonės darbuotojų kvalifikacijos kėlimo / kompetencijų tobulinimo planą.

Individuali užduotis: tyrimo, skirto verslo įmonės vadybinei problemai spręsti, organizavimas ir atlikimas, pasiūlymo projekto problemai spręsti pateikimas.

Apie įmonės aplinkų elimentus pasirinkau stebėjimą ir individualią skyriaus vadovės apklausą. Vaikų laisvalaikio centras ,,Smaragdo miškas‘‘ priklauso VŠĮ ,,Geltonų plytų kelias‘‘. Norėdami, kad mažieji jaustųsi gerai, ypatynga dėmėsi skiria jaukios, saugios aplinkos kūrimui: po centro patalpas vaikučiai vaikšto su šlepetėmis arba po kojinėm. Bendraujama nesudarant distancijos tarp vaiko ir auklėtojo. Vaikais rūpinasi auklėtojos, dirbančios pagal programą, kurios pagrindinis tikslas – skatinti mažylių komunikabilumą, jautrumą aplinkai, kūrybiškumą, lavinti itelektą. Siekiama vaikams padėti tobulėti net tik individualiai, bet ir socialiai: vaikai čia gali surasti sau naujų draugų. Dėl skirtingo amžiaus besilankančiu vaikų susidaro įprastinis visuomenės modelis, kuriame būna ne tik vienmečiai klasės ar grupės draugai. Tokiu būdu mažesnieji gali mokytis iš viresnių, o viresnieji mokytis globoti mažesnius.

,,Smaragdo miške‘‘ dirba 3 darbuotojai, o kiti likusieji su patentais. Su patentais dirba, kurie vaikams veda būrelius ir kitus užsiėmimus.

,,Smaragdo miškas‘‘ verslo planus nuolat atnaujina įtraukiant ką tik atliktų tyrimų rezultatus. Įmonės planas - stebėti ko trūksta Šiauliams ir suteikti kuo daugiau užsiėmimų vaikams, bei surengti įsimintiniausius gimtadienius ir kitas vaikų šventes. Ugdyti visapusiškai visuomenės narį jaukioje, saugioje aplinkoje. Planus organizacijoje rengia Vilma Juknaitė.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 35 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2140 žodžiai)
  • Universitetas
  • Domante
  • Vaikų laisvalaikio centras Smaragdo miškas praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaikų laisvalaikio centras Smaragdo miškas praktikos ataskaita. (2015 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-laisvalaikio-centras-smaragdo-miskas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 21:00
×