Vaikų ligos skaidrės


Tymai, raudonukė, kiaulytė, vėjaraupiai, skarltina. Darbo tikslas. Kas yra tymai? Kas sukėlėjas? Kaip užsikrečiama tymais? . Tymų simptomai. Ligos eiga. Periodai. Gydymas ir profilaktika. Komplikacijos. Kas yra raudonukė? Kas sukelia raudonukę? Simptomai. Ligos periodai. Gydymas ir profilaktika. Komplikacijos. KIAULYTĖ. (epideminis parotitas). Kas yra kiaulytė? Sukėlėjas. Simptomai. Ligos periodai. Profilaktika. Komplikacijos. Vėjaraupiai. Kas yra vėjaraupiai? Kas sukelia vėjaraupius? Simptomai. Ligos eiga. Gydymas ir profilaktika. Komplikacijos. Skarlatina. Kas yra skarlatina? Kas sukelia skarlatina? Simptomai. Ligos periodai. Gydymas ir profilaktika. Komplikacijos. Literatūra.

Sužinoti: Kas yra tymai, raudonukė,kiaulytė, vėjaraupiai ir skarlatina; Kas sukelia šias ligas; Kaip šios ligos atrodo; Kokie yra ligų požymiai; Ligos periodus; Koks yra gydymas ir profilaktika; Kokios gali būti ligų komplikacijos;.

Virusas. Liga plinta oro – lašeliniu būdu, ją perduoda sergantis žmogus arba nešiotojas.

Gomurio paraudimas Sausas kosulys Sloga Akių paraudimas Limfmazgių padidėjimas Galvos skausmas Bėrimas Bendras silpnumas Karščiavimas.

Sutrikęs miegas Galvos skausmas Apetito stoka Šašai Bėrimas ant veido, plaukuotos galvos dalies, liemens, rankų, kojų Karščiavimas Niežulys Pūslelės ant odos.

Tai ūmi infekcinė liga, kuriai būdinga bendra organizmo intoksikacija, tonzilitas ir odos bėrimas.

  • MS PowerPoint 4758 KB
  • 2016 m.
  • 41 puslapis (1743 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gairita
  • Vaikų ligos skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Vaikų ligos skaidrės. (2015 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-ligos-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 13:19
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo