Vaikų pareigų tėvams teisinis reguliavimas


Darbo tikslas. Išnagrinėti, kas yra vaikų pareigų tėvams teisinis principas. Kas yra pareiga? Pareigos ir teisės sąvokos labai susijusios tai. Lr konstitucija 38 str. Vaikų pareiga – gerbti tėvus, globoti juos senatvėje ir tausoti jų palikimą. Vaikų pareigos. Vaikai turi gerbti tėvus ir tinkamai atlikti savo pareigas. Pilnamečių vaikų pareiga išlaikyti savo tėvus. Pilnamečiai vaikai privalo išlaikyti savo nedarbingus ir paramos reikalingus tėvus ir jais rūpintis. Išlaikymas mokamas (priteisiamas) nustatyta pinigų suma. Atsisakymas priteisti išlaikymą tėvams. Teismas gali atleisti pilnamečius vaikus nuo pareigos išlaikyti savo nedarbingus tėvus. Nedarbingų tėvų papildomų išlaidų kompensacija. Jeigu pilnamečiai vaikai nesirūpina savo nedarbingas tėvais. Išlaikymo indeksavimas. Jeigu išlaikymas buvo priteistas periodinėmis išmokomis. Statistika. Problemos dėl tėvų. išlaikymo. Nesusikalbėjimas dėl globos. Dėl gyvenamosios vietos keitimo. Švedija. Švedijos Konstitucijoje nėra nurodyta. Senyvi žmonės Švedijoje. Švedų globa. Būdami garbingo amžiaus švedai, dažniausiai parduoda visą savo turtą. Daug keliauja. Išsinuomuoja viešbutyje kambarius. Išvados. Vaikai savo veiksmais privalo visapusiškai padėti. Lietuvoje ir Švedijoje pareigos tėvams skiriasi. Literatūra. Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas.


Išnagrinėti, kas yra vaikų pareigų tėvams teisinis principas, bei palyginti su Švedija. DARBO UŽDAVINIAI : Išanalizuoti, kokios yra vaikų pareigos tėvams; Išsiaiškinti, su kokiomis problemomis vaikai susiduria vykdant savo pareigas. Palyginti vaikų pareigas tėvams su Švedija.

Nesusikalbėjimas dėl globos. Dėl gyvenamosios vietos keitimo. Tėvai iš kaimo nenori kraustytis į miestą gyventi pas vaikus arba atvirkščiai. Vaikai turi ardyti savo šeimas. Turi aukoti savo sukurtą gyvenimą.

Būdami garbingo amžiaus švedai, dažniausiai parduoda visą savo turtą. Daug keliauja. Išsinuomuoja viešbutyje kambarius.

  • MS PowerPoint 347 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (709 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Vaikų pareigų tėvams teisinis reguliavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaikų pareigų tėvams teisinis reguliavimas. (2017 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-pareigu-tevams-teisinis-reguliavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:35
×