Vaikų patyčios


Skaidres apie patycias. Kursinis darbas patycios. Kursiniai darbai apie patycias. Sudetines patycios. Patycios mokykloje kursiniai. Patyciu vietos. Vaiku patyčios lietuvoje kursinis darbas. Socialiniai įgūdžiai skaidrės. Patyciu diplominis darbas. Kursinis apie patycias.

Kas yra patyčios? Svarbiausios patyčių savybės:. Patyčių formos. Žodžiai,apibūdinantys patyčias. Žodinės patyčios. Žodžiai,apibūdinantys žodines patyčias. Fizinės patyčios. Žodžiai,apibūdinantys fizines patyčias. Sudėtinės patyčios. Patyčių vietos. Kodėl priekabiaujama? Vaikų vaidmenys patyčiose. Patyčių priežastys. Individualūs ir mokyklos veiksniai. Palankias sąlygas priekabiaujančio elgesio formavimuisi sudaro šie veiksniai:. Patyčių pasekmės. Pasekmės aukai. Tėvų vaidmuo. Kodėl vaikams sunku pasakoti apie patyčias? Tėvai gali padėti kurti saugias mokyklas! Tėvams apie patyčias. Kuo galite padėti savo vaikui, jeigu jis patiria bendraamžių patyčias? Jeigu jūsų vaikas tyčiojasi iš kito. Sužinoję, kad jūsų vaikas tyčiojasi iš kitų:. Kaip elgtis, kai patiri patyčias? Kaip galima padėti kitam? Tu gali padėti!

Patyčios-apibūdinamos kaip sistemingas piktnaudžiavimas nuolatine ir pasikartojančia galia-dominavimu,jomis siekiama gąsdinti, manipuliuoti arba užgauti kitą.

Kaip rodo įvairūs tyrimai-patyčių poveikis yra neigiamas. Tai, kiek daug neigiamų pasekmių sukels tyčiojimasis, labai priklauso nuo suaugusiųjų reakcijos į šį reiškinį, nuo jų palaikymo ir pagalbos. Patyčios yra kaip rizikos veiksnys įvairiausioms psichikos sveikatos ir elgesio problemoms atsirasti. Ir tik veikiant apsauginiams veiksniams-tai gali būti šeimos palaikymas, geri socialiniai įgūdžiai, mokytojų parama-galime tikėtis, kad patyčių pasekmės nebus labai skaudžios.

  • MS PowerPoint 367 KB
  • 2012 m.
  • 41 puslapis
  • Universitetas
  • Rasa
  • Vaikų patyčios
    10 - 1 balsai (-ų)
Vaikų patyčios. (2012 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-patycios.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 01:10
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo