Vaikų piešiniai


Psichologijos skaidrės. Vaikų piešiniai. Įvadas. Vaiko raida ir jo piešinys Keverzonės. Vaiko raida ir jo piešinys Žmogus. Vaiko emocijos ir jo piešinys. Šeimos piešinys. Kodėl tai svarbu? Vaiko santykiai su tėvais tiesiogiai siejasi su vaikų gebėjimais. Namas. Platūs langai rodo, kad vaikas labai domisi gyvenimu, kartu yra ambicingas ir reiklus, jaučia poreikį aprėpti plačiau, trokšta patirti daugiau. Mūšiai. Ką kalba vaikų piešinių spalvos psichologine prasme? Ką išduoda spaudimo jėga? Piešimas kaip gydymas. Keletas patarimų tiems, kurie nori, išsiaiškinti vaikų jausmus piešiniuose. Geometrinis testas. Išvados. Naudota literatūra.


Taigi, norint išsiaiškinti kaip vaikai jaučiasi namuose su šeima, ar ligoninėje sergantis mažasis pacientas, reikia gerai suprasti spalvų, ženklų, piešimo technikos reikšmes.

Tai gali padėti geriau suprasti ko vaikui reikia, kad jis būtų laimingesnis. O kuo jis bus laimingesnis, tuo jo sveikata ir gabumai, domėjimasis pasauliu bus geresni.

Vaikų piešiniai. (2014 m. Kovo 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/vaiku-piesiniai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 05:30