Vaikų piešinių analizė


Vaikų piešinėlių analizė. Priešmokyklinės grupės piešinių analizė. Mano šeima. Mūsų mažieji draugai. Rudėnėli kir vir bam , prašom į svečius dabar.

Mano šeima- šešių metų mergaitė nespėjus jos paklausti, ką jinai čia nupiešė savo piešinyje pradeda pasakoti:

Čia aš, Emilija Valiukaitytė man jau šešeri metai, gyvenu Gabijos gatvėje.

Štai čia mano vyresnioji sesuo- Gabrielė, ji eina į trečią klasę. Jos plaukų spalva tamsiai ruda, kaip ir mano. Man labai patinka su ja žaisti, šokti, dainuoti. Vakarais mes kartu skaitome knygas, kurių nuperka mums mama.

Tai pat nupiešiau savo mažąjį broliuką – Karoliuką, jis neseniai pradėjo vaikščioti. Jo plaukai šviesus ir akys mėlynos, būtent tokie kaip nupiešiau.

O čia mūsų tėtis. Aš labai jo pasiilgau. Jis kareivis, dėl to retai būna namie. Kai atvažiuoja namo, visada atveža daug saldumynų.

Mano mamos vardas –Renata. Ji labai graži. Moka daryti skanius pyragus. Dažnai su ja nueiname į parduotuvę apsipirkti.

Čia mūsų močiutė –Jadvyga. Ji gyvena kaime, kur augina vištas, triušius. Triušiai labai mielus ir pūkuoti. Norėčiau ir aš vieną triušį auginti pas save namuose, bet mamytė neleidžia. Aš labai myliu savo šeimą.

Emilija labai komunikabili, drąsi, gabi mergaitė. Visada domisi naujais dalykais. Gražiai piešia. Gerai žino savo teises ir pareigas. Puikiai papasakojo apie savo šeimos narius : plaukų ir akių spalvą, kuo užsiima jos šeimos nariai. Piešinyje visi šeimos nariai su šypsenom. Išskyrus šeimos narius mergaitė nupiešė, mergaitė nupiešė saulę, debesėlius, gėles. Naudojo tik šiltas spalvas.

Pirma nupiešė save. Supranta ir nusako savo asmens tapatumą (aš esu, buvau, būsiu). Pasako, kad yra mergaitė ir apibūdina savo šeimos sudėtį. Pasitiki savimi ir palankiai kalba apie save. Jaučiasi atsakinga už jaunesnius šeimos narius. Žaisdama gali ir vadovauti, ir paklusti draugams. Noriai dalyvauja vaikų grupės veikloje, žaidimuose.

  • Pedagogika Analizė
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1481 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renata
  • Vaikų piešinių analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
Vaikų piešinių analizė. (2015 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-piesiniu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:37
×