Vaikų pramogų centro Mauglis verslo planas


Verslo verslo planas. Įvdas. 2 psl. Vaikų pramogų centro “Mauglis” stiprybės ir silpnybės. 5 psl. Vaikų pramogų centro “Mauglis” galimybės ir grėsmės. 6 psl. Vaikų pramogų centro “Mauglis” vizija. Vaikų pramogų centro “Mauglis” misija. Vaikų pramogų centro “Mauglis” strateginiai tikslai.


Sugebėjimas sukurti jaukią atmosferą. Klientai puikiai įvertina pramogų centro jaukumą.

Novatoriškumas. Kūrybingų akcininko ir direktorės dėka yra sukuriami ir įgyvendinami vis nauji projektai.

Personalas. Antrepreneriška vadovė: kūrybinga, atsakinga, valdinga, besimokanti, uždeganti kolektyvą. Tobulėjančios, ambicingos, neabejingos administratorės. Dėmesingi darbuotojai.

Patogi ir patraukli vieta. gerai žinoma, patogi surasti ir privažiuoti, patraukli arti esančiu senamiesčiu, muziejais. Nuo senų laikų čia plūsdavo vaikai į koncertus, būrelius, diskotekas. Lengvai pasiekiama tiek asmeniniu, tiek visuomeniniu transportu, ne tik šalia didelių sankryžų, bet ir šalia kitų (1km atstumas) lankytinų vietų, kaip muziejai, Vilniaus Katedra, senamiestis. Iš kitos pusės vieta yra rami, saugi didesnėms grupėms vaikų saugi atvesti į pramogų centrą. Ateityje šalia planuojama pabaigti įrengti parką ir išplėsti automobilių stovėjimo aikšteles. Pats pastatas laukia užsienio investicijų, kad taptų dideliu pramogų centru. Šalia yra didelis supermarketas “IKI” ir Žirmūnų gyvenamasis rajonas. Pramogų centro dideli nuo žemės iki lubų langai išeina į judrią Žirmūnų gatvės pusę, kas savaime tampa gyva reklama, tik būtų dar geriau iš viso pašalinti užklijuotus reklaminius lipdukus, o vietoj to stipriai apšviesti spalvotą pramogų įrangą iš lauko pusės. Lyginant su konkurentais mūsų vieta yra neprilygstamai geresnė. Naujai atsidarę vaikų pramogų centrai veiks daugiausiai prie suaugusių pramogų centrų, kas sudarys didelę sinerginę trauką ir į vaikų pramogų centrus po tuo pačiu stogu.

Rinkų diferenciacija. Diferencijuotai ir kryptingai aptarnaujami 4 skirtingų poreikių segmentai, kas mažina paslaugų riziką.

  • Verslas Verslo planai
  • 2014 m.
  • Daiva
  • 8 puslapiai (1382 žodžiai)
  • Universitetas
  • Verslo verslo planai
  • Microsoft Word 16 KB
  • Vaikų pramogų centro Mauglis verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaikų pramogų centro Mauglis verslo planas. (2014 m. Gegužės 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/vaiku-pramogu-centro-mauglis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 05:16