Vaikų prostitucija


Sociologijos referatas. Socialiniai - psichologiniai vaikų prostitucijos ypatumai. Įvadas. Vaikų prostitucijos teorinė analizė. Prostitucijos veiksniai tarp vaikų ir suaugusiųjų. Vaikų prostitucijos priežastys ir pasekmės. Pedofilijos samprata. Kaip atpažinti pedofilą. Pedofilų tipologija. Išvados. Literatūra.


• Regresuojantis pedofilas gyvena nuoseklesnį, pastovesnį gyvenimą, lyginant su kitais situaciniais pedofilais. Jie renkasi dažniausiai nepažįstamas mergaites. Oraliniai ir vaginaliniai santykiai yra jų tikslas. Jie yra vieninteliai iš situacinių pedofilų, kurie vaikus naudoja pornografijai, savo potencialias aukas dažniausiai renkasi internete. Dažniausiai jie turi savo pastovias, nuolatines aukas. Cohenas ir Seghornas (1969) tvirtina, kad nusikaltėliai dažnai turi heteroseksualų potraukį ir jaučia mažą pasitenkinimą, todėl seksualiai išnaudoja vaikus siekdami didesnio malonumo.

5. Seksualinė prievarta prieš vaikus. Informacinė medžiaga tėvams ir mokytojams. Vilnius, 2000.

6. Žukauskienė R. Kriminalinio elgesio psichologija. Vilnius: Mykolo Romerio universitetas, 2006.

Vaikų prostitucija. (2013 m. Birželio 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/vaiku-prostitucija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:21