Vaikų seksualinė prievarta


Vaikų seksualinė prievarta Vilnius. Apibrėžimas. Seksualinis vaikų išnaudojimas – tai priklausomų raidos požiūriu vaikų ir paauglių įtraukimas į seksualinę veiklą. Seksualinė prievarta. Vaikų seksualinis išnaudojimas apima išprievartavimą ar mėginimą išprievartauti. Seksualinės prievartos požymiai. Procesai, skatinantys ilgalaikį seksualinį vaiko išnaudojimą. Paslėpti emociniai seksualiniai konfliktai tarp tėvų. Šeimos modelis. Šeimų modeliai buvo. Pagrindiniai šeimos modeliai. Šeimos reakcijos į seksualinį išnaudojimo atskleidimą ir psichoterapiją. Visuomenėje vyraujantys mitai. Literatūra. Apie prievartą. Prieiga per internetą žiūrėta [ 2015 m.

Paslėpti emociniai seksualiniai konfliktai tarp tėvų, susietų nelygiaverte emocine ir seksualine partneryste. Emocinės šilumos trokštantis vaikas gauna seksualinį atsaką. Į sutuoktinių seksualinį konfliktą nekreipiamas dėmesys ir nesistengiama jo įveikti, o pasitenkinama emociniu rūpinimusi, kuris padeda sutuoktiniams išvengti seksualinio konflikto sprendimo. Susiformuoja sąlygos, kuriomis kartą prasidėjęs seksualinis vaiko išnaudojimas gali tęstis ilgą laiką. Santykiai tarp šeimos narių, susiformavę dėl nuolatinių tėvo grasinimų: fizinių, emocinių arba ir tokių, ir tokių. Seksualiniu ryšiu susieti tėvas ir duktė dėl jaučiamos kaltės ir baimės abu bijo atsiskleisti. Susiformuoja slaptumo sistema, susiejanti šeimos narius sąmokslo ryšiais ir dėl to seksualinis išnaudojimas gali tęstis ištisus metus.

Šeimų modeliai buvo sukurti remiantis šeimų ir šeimos narių reakcija į atskleidimą ir po jo vykusį gydymą. Seksualinis išnaudojimas šeimose gali atlikti dviejų rūšių funkcijas: Konflikto išvengimo Konflikto reguliavimo Pagrindiniai šeimos modeliai: Organizuota šeima Neorganizuota šeima.

  • Slauga Skaidrės
  • MS PowerPoint 97 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (431 žodžiai)
  • Agne
  • Vaikų seksualinė prievarta
    10 - 7 balsai (-ų)
Vaikų seksualinė prievarta. (2015 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-seksualine-prievarta.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 02:26
×