Vaikų su negalia ugdymas


Specialiojo ugdymo įstatymas. Negale turinčių mokinių meninis ugdymas. Kaip ugdomos vaikų su negalia meninės vertybės. Zmoniu su proto negalia ugdymo svarba. Proto negalios vaiku ugdymas. Klausos negalia ir fizinis ugdymas. Vaiku su proto negalia ugdymas. Vaiku su negalia ugdymas 2013. Vaiko su negalia teisės vaikų darželyje. Vaikas su negalia darbo įstatymai.

Vaikai su spec. poreikiais. Įvadas.Dėstymas. Veiklos sritis – vaiko pažinimas ir individualus pripažinimas. Veiklos sritis – ugdymo turinio modeliavimas. Veiklos sritis – profesinės kompetencijos tobulinimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Pagrindinis Lietuvos respublikos specialiojo ugdymo įstatymas 3straipsnis 1dalis: teigia „Specialusis ugdymas – specialiuojų poreikių asmenų mokymas, lavinimas bei vertybių nuostatų formavimas, pripažįstant šių asmenų gebėjimus ir galias“, taigi tai ypač aktualu žmonėms, turintiems vienokių ar kitokių vystimosi negalių, nes kiekvieno individo teisė į ugdymą suteikia didžiausią galimybę vaikui gyventi ir sveikai vystytis (6staipsnis 2dalis), nes neįgalūs vaikai taip pat turi prigimtinę ir konstitucinę teisę gyventi ir ugdytis pagal savo galias. Vaikas privalo turėti teisę tokias gyvenimo sąlygas, kokių reikia jo fiziniam, dvasiniam ir socialiniam vystimuisi. Vaikų darželiai daug dėmesio skiria neįgalaus vaiko savitvarkos, bendravimo, pažinimo, motorikos, kalbos ugdymui (si) , socialiniam ir psichologiniam saugumui, gyvybei ir sveikatos išsaugojimui.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (1878 žodžiai)
  • Kolegija
  • Renkul
  • Vaikų su negalia ugdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vaikų su negalia ugdymas. (2013 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-su-negalia-ugdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 02:53
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo